Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2015, 11:50

autor: Draug

Star Wars: Battlefront – prezentacja planet, bohaterów, trybów gry itd.

W sieci nastąpił wysyp nowych materiałów związanych z grą Star Wars: Battlefront. Studio DICE przygotowało interaktywny przewodnik po planetach, a ponadto pojawiło się kilka minut gameplayu z prezentacją lokacji, bohaterów, pojazdów, trybów gry etc.

Na 11 dni przed premierą Star Wars: Battlefront już prawie nie ma przed nami tajemnic. - Star Wars: Battlefront – prezentacja planet, bohaterów, trybów gry itd. - wiadomość - 2015-11-06
Na 11 dni przed premierą Star Wars: Battlefront już prawie nie ma przed nami tajemnic.

Do premiery Star Wars: Battlefront zostały niecałe dwa tygodnie, więc w sieci panuje coraz większa gorączka na punkcie tej gry. Studio DICE otworzyło na oficjalnej stronie internetowej omawianej produkcji sekcję Planety, która zawiera swego rodzaju interaktywny przewodnik po wirtualnych polach bitew – zlokalizowanych, przypomnijmy, na planetach Endor, Hoth, Tatooine i Sullust. Wybrawszy jedną z opcji, możemy zobaczyć efektowny przelot kamery nad strefami walk, a przy następujących co kilkanaście sekund stop-klatkach mamy dostęp do opisów i prezentacji rozmaitych elementów gry – pojazdów, lokacji, uzbrojenia, postaci czy form zabawy. Znalazło się też miejsce na odnośniki do filmików pokazujących kulisy produkcji i przenoszenia do gry poszczególnych planet. Wszystko to możecie zobaczyć tutaj:

Ale na tym nie koniec nowości. Jeśli chcecie zobaczyć wymienione wcześniej atrakcje w samej grze, obejrzyjcie powyższy zapis rozgrywki – to 9-minutowa kompilacja scen, na których również pokazano poszczególne lokacje, pojazdy, tryby zabawy, bohaterów etc.

Natomiast jeśli chcecie zobaczyć prezentacje planet dostępnych w grze bez wchodzenia na stronę Battlefronta i długiego ładowania materiałów, poniżej macie odpowiednie filmiki (też od AllGames Beta Media):

Na koniec przypominam, że Star Wars: Battlefront trafi na rynek 17 listopada 2015 roku (w Polsce zadebiutuje dwa dni później). Gra będzie dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.