Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 listopada 2017, 12:42

autor: AlexB

Sporo hiciorów w dobrych cenach od dziś w Biedronce

Dziś rusza nowa promocja na gry wideo w sklepach sieci Biedronka. W atrakcyjnych cenach do kupienia są pudełkowe gry na PC i konsole. Oferta jest ważna do 3 grudnia.

Zgodnie z ubiegłotygodniową zapowiedzią, dziś w sklepach sieci Biedronka ruszyła nowa promocja na pudełkowe wersje gier. W atrakcyjnych cenach można kupić popularne tytuły na PC i konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz Xboksa One. W ofercie znalazły się takie produkcje, jak Rainbow Six Siege, Doom z 2016 roku, Rise of the Tomb Raider w rocznicowym wydaniu (zawierającym wszystkie rozszerzenia i dodatkowe bonusy), Dishonored 2, Far Cry 4 oraz Sniper: Ghost Warrior 3. Do wyboru, do koloru. Promocja potrwa do 3 grudnia.

A Ty, skusisz się na któryś tytuł z biedronkowej oferty? / Źródło: biedronka.pl - Sporo hiciorów w dobrych cenach od dziś w Biedronce - wiadomość - 2017-11-20
A Ty, skusisz się na któryś tytuł z biedronkowej oferty? / Źródło: biedronka.pl

Gry zostały podzielone na trzy segmenty cenowe. Najtańsze kosztują 39,99 złotych, nieco droższe 59,90 złotych, a za te z najwyższego progu przyjdzie nam zapłacić 79,90 zł. Poniżej znajduje się pełna lista tytułów znajdujących się w ofercie.

Gry za 39,99 zł

Gry za 59,90 zł

Gry za 79,90 zł