Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 listopada 2017, 17:33

Biedronka szykuje kolejną promocję na gry wideo [Aktualizacja: pełna lista tytułów]

W najbliższy poniedziałek 20 listopada w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się kolejna promocja pudełkowych wersji gier na PC oraz konsole. W niskich cenach będzie można zdobyć między innymi Sniper: Ghost Warrior 3 oraz Rainbow Six: Siege.

[Aktualizacja] Opublikowana została pełna lista tytułów, które od poniedziałku znajdą się w ofercie sklepów Biedronka. Znajdziecie ją poniżej.

Gotowi na kolejną promocję gier w Biedronce? Od 20 listopada w sklepach tej sieci będzie można znaleźć mnóstwo pudełkowych wersji popularnych tytułów, w edycjach przeznaczonych zarówno na PC, jak i konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360. Do oferty trafił chociażby Doom z 2016 roku w edycjach na PC oraz PlayStation 4, Far Cry 4 na PC, Euro Truck Simulator 2 na PC, Dishonored 2 na PC, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration (wydanie zawierające wszystkie dodatki DLC oraz specjalne bonusy) na PlayStation 4, Rainbow Six: Siege na PC oraz Sniper: Ghost Warrior 3 na PC. Na brak różnorodności nikt nie powinien zatem narzekać.

Kolejna promocja na gry wideo w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się w poniedziałek. - Biedronka szykuje kolejną promocję na gry wideo [Aktualizacja: pełna lista tytułów] - wiadomość - 2017-11-17
Kolejna promocja na gry wideo w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się w poniedziałek.

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu promocji w sieci sklepów Biedronka, gry zostały podzielone na segmenty cenowe – najtańsze kosztują 39,99 złotych, nieco droższe 59,90 złotych, a za te z najwyższego progu przyjdzie nam zapłacić 79,90 zł. Pełną listę tytułów, które od poniedziałku będą objęte ofertą specjalną, znajdziecie poniżej.

Gry za 39,99 zł

Gry za 59,90 zł

Gry za 79,90 zł

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej