Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 11 października 2005, 16:19

Space Rangers 2: Bunt Maszyn w planie wydawniczym Cenega Poland

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła kosmiczna gra strategiczna - Space Rangers 2: Bunt Maszyn.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła kosmiczna gra strategiczna - Space Rangers 2: Bunt Maszyn. Produkcja zawierająca elementy strategii turowej, RTSu i RPG na pewno przypadnie do gustu fanom klimatów science-fiction. Space Rangers 2: Bunt Maszyn pojawią się w sprzedaży w polskiej wersji językowej z napisami, a bliższe szczegóły dotyczące premiery ujawnione zostaną wkrótce.

Cytując za serwisem EUROGAMER:

„Emocje, ekscytacja, przygoda, wyzwania, myślenie - to najlepsze powody, aby grać w gry komputerowe. A ta gra to jeden z najlepszych powodów w tym roku, aby grać w gry komputerowe. Zagrajcie!” ocena: 9/10

200 lat po zakończeniu pierwszej wojny galaktycznej, światu zagraża kolejne niebezpieczeństwo. Androidy bojowe produkowane na jednej z planet buntują się i rozpoczynają walki o przejęcie kontroli nad galaktyką. Są one nie tylko zdolne do wykonania każdego rozkazu, ale posiadają także własny intelekt i siłę woli. Nowa forma życia podporządkować się może jedynie własnemu instynktowi zniszczenia i chęci panowania sztucznej inteligencji nad światem.

Saga Space Rangers doczekała się kontynuacji i ponownie gracz ma możliwość wyboru niemal dowolnej ścieżki kariery w ogromnym świecie. Tylko w Space Rangers 2 wpłyniesz na losy wszechświata, ale jednocześnie zdecydujesz o własnym przeznaczeniu. Jednocześnie ogromny i niezwykle dopracowany świat gry żyje własnym życiem, a Ty możesz walczyć nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale i na powierzchniach planet.