Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 października 2005

Dyskusja na temat "przyszłościowego" formatu zapisu danych na PC bardzo burzliwa

Elrond, 2 października 2005, 18:32

Jak wiadomo twórcy formatów HD-DVD oraz Blu-ray ostatecznie nie dogadali się między sobą i nie zobaczymy (jak na razie) zunifikowanego formatu zapisu danych. Żaden z konkurentów nie uzyskał również jednoznacznej aprobaty ze strony wszystkich producentów sprzętu - wygląda na to, iż dojście do konsensusu zajmie im trochę czasu.

Hidden Rooms - nowa gra na firmamencie przygodówek

Elrond, 2 października 2005, 15:42

Hidden Rooms to reprezentantka gatunku gier przygodowych typu point & click, do tworzenia której "przyznają się" programiści i projektanci firmy Lullaby Studios. Nie wiadomo na razie nic na temat daty wydania ani potencjalnego wydawcy a sama strona oficjalna projektu prezentuje się dość tajemniczo, ale wątek fabularny wydaje się zachęcać do bliższego zapoznania się z Ukrytymi Pokojami.

Ruszyła sprzedaż Down In Flames
Ruszyła sprzedaż Down In Flames

Kull, 2 października 2005, 10:05

Gra Down In Flames to nietypowa strategia turowa, w której dowodzimy walkami lotniczymi podczas II wojny światowej. Ponad miesiąc temu gra otrzymała złoty status, dziś przesyłki z programem są już w drodze do graczy, którzy kupili program w przedpremierowej sprzedaży. Tytuł ten nie będzie dostępny w sklepach, można go zamówić jedynie przez Internet.

Caeron 3000 już nie MMO, a combat game
Caeron 3000 już nie MMO, a combat game

Kull, 2 października 2005, 09:16

Zespół developerski ukrywający się pod nazwą Magique Productions pracuje obecnie nad grą pt. Caeron 3000. Dotychczas, twórcy programu opisywali swój produkt jako MMORPG. Z oficjalnej strony gry dowiadujemy się jednak, iż nastąpiła modyfikacja koncepcji produktu i należy go teraz zaliczać do programów typu: „science fiction multiplayer online real-time combat game”. W skrócie SFMORTCG.

Pierwsze spojrzenie na NBA 2k6 w wersji na Xbox 360
Pierwsze spojrzenie na NBA 2k6 w wersji na Xbox 360

Kull, 2 października 2005, 09:08

Na stronach serwisu GameSpot ukazał się artykuł wraz z filmikiem dotyczącym gry NBA 2k6 w wersji na platformę Xbox 360. Nie mamy w tym przypadku do czynienia z grywalną wersją programu, niemniej jednak kilkudziesięciosekundowy pokaz możliwości nadchodzącej konsoli robi naprawdę ogromne wrażenie.