Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 października 2005

Złote UFO: Aftershock
Złote UFO: Aftershock

Elrond, 3 października 2005, 15:53

Firma Altar Interactive poinformowała, iż UFO: Aftershock, najnowszy członek doskonałej niegdyś rodziny strategii, właśnie uzyskała złoty status, co oznacza, iż niedługo uda się do tłoczni. A czas ku temu najwyższy, bowiem jej premierę zaplanowano na 21 października tego roku. Polskim graczom zabawę w kontynuację UFO: Aftermath zapewni firma Cenega.

Commodore wraca na rynek elektronicznej rozrywki

Krystian Smoszna, 3 października 2005, 15:01

Firma Yeahronimo Media Ventures potrzebowała blisko dziesięciu miesięcy, aby podzielić się ze światem swoimi planami odnośnie legendarnej marki Commodore, którą zakupiła pod koniec ubiegłego roku od Tulip Computers. Ujawnione w ostatnim czasie informacje jasno wskazują, że Amerykanie zamierzają poważnie powalczyć o klienta w dziedzinie elektronicznej rozrywki.

Zabójcza promocja Lineage II

Elrond, 3 października 2005, 14:19

Europejski oddział firmy NCsoft bardzo wziął sobie do serca promocję nowego pakietu zawierającego jeden z jej sztandarowych produktów, Lineage II: The Chaotic Chronicle. Jednym z mocniejszych punktów tej promocji jest nawiązanie współpracy z zespołem The Killers, owocem czego jest dość ciekawy teledysk.

Niespodzianka od Bungie

Elrond, 3 października 2005, 14:03

W cotygodniowym uaktualnieniu swojej strony panowie z firmy Bungie poinformowali czytelników o szykowanej w niedalekiej przyszłości niespodziance. Gracze, którym w tej chwili nerwy napięły się jak postronki, mogą się uspokoić. Niestety nie będzie to wieść o Halo 3 ani o żadnym nowym projekcie studia.

Pierwsza demonstracja The Elder Scrolls IV: Oblivion – zobacz w GOL Video

Łosiu, 3 października 2005, 14:00

Wczoraj w nocy, niespodziewanie, w Internecie pojawiły się filmy, na których uwieczniono zamkniętą prezentację gry The Elder Scrolls IV: Oblivion jaka miała miejsce na tegorocznych targach E3. Biorąc po uwagę fakt, iż dla wielu jest to pierwsza możliwość ujrzenia tego wielce oczekiwanego cRPG w akcji, postanowiliśmy w całości umieścić wszystkie filmy w dziale GOL Video (5 części). Oczywiście filmy w lepszej jakości możecie pobrać z naszego FTP (160MB).

Film o grach od Adama Sandlera
Film o grach od Adama Sandlera

Elrond, 3 października 2005, 11:27

Wydaje się, iż czas hollywoodzkich produkcji przedstawiających w niekorzystnym świetle gry komputerowe a samych graczy jako ograniczonych umysłowo tępaków czy psychopatycznych morderców zaczyna powoli mijać. Jednym z pierwszych skowronków tych przemian może stać się film studia, któremu szefuje Adam Sandler, zatytułowany Grandma's Boy, ukazujący spore perypetie 36-cio letniego ... testera gier.

Kto wygra w wojnie konsol? Analitycy podają sprzeczne informacje

Elrond, 3 października 2005, 10:49

Na łamach serwisów GameSpot oraz 1up.com można znaleźć artykuły stworzone w oparciu o przewidywania analityków, dotyczące potencjalnego lidera w nadciągającej wielkimi krokami wojnie platform nowej generacji. Sęk w tym, iż oba te artykuły zawierają ... sprzeczne informacje.

Stubbs the Zombie na PC zaatakuje nas pod koniec października
Stubbs the Zombie na PC zaatakuje nas pod koniec października

Krystian Smoszna, 3 października 2005, 10:30

Pod koniec lipca bieżącego roku informowaliśmy Was o dacie premiery gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, która według udostępnionych przez firmę Wideload Games wieści miała pojawić się na rynku 19 października. Dziś wiemy już, że PeCetowa wersja programu zaliczyła małe opóźnienie – jego edycja na konsolę Xbox ukaże się natomiast zgodnie z planem.

Call of Duty 2: Big Red One umożliwi potyczki w sieci nawet szesnastu osobom

Krystian Smoszna, 3 października 2005, 10:06

Koncern Activision poinformował w piątek, że jego najnowszy produkt przeznaczony na konsole obecnej generacji – Call of Duty 2: Big Red One – skorzysta z usług silnika State Engine, opracowanego przez firmę DemonWare. We wspomnianej wyżej grze zajmie się on kontrolą nad rozgrywkami w trybie multiplayer.

Oficjalna strona BioWare odlicza czas do zapowiedzi nowej gry na Xbox 360?

Krystian Smoszna, 3 października 2005, 09:50

Redaktorzy serwisu GameCloud zauważyli, że na oficjalnej stronie firmy BioWare pojawiła się mała animacja stworzona we Flashu, która wyświetla datę 04/10/2005. Wszystko wskazuje na to, że związana jest ona z jakąś ważniejszą zapowiedzią producenta m.in. cyklu Baldur’s Gate, która zostanie zaprezentowana już jutro.

Trzech brytyjskich aktorów dołącza do obsady The Elder Scrolls IV: Oblivion

Krystian Smoszna, 3 października 2005, 09:35

Firma Bethseda Softworks ogłosiła nazwiska trzech brytyjskich aktorów, którzy użyczyli swoich głosów głównym bohaterom gry The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Żołnierze uprzywilejowanymi graczami ... Horizons: Empire of Istaria

Elrond, 3 października 2005, 09:09

Na dość niezwykły pomysł wpadło kierownictwo firmy Tulga Games, która po przejęciu Artifact Entertainment stała się odpowiedzialna za rozwój gry Horizons: Empire of Istaria. Otóż przygotowano specjalną promocję, która obejmie graczy związanych z ... armią Stanów Zjednoczonych. Tulga Games chce w ten sposób wyrazić swoje uznanie wszystkim osobom, którzy wiernie służą Wujowi Samowi.