Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2005, 17:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

I Mistrzostwa Polski w Football Managerze

W dniach 19-20 listopada bieżącego roku (sobota-niedziela), na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się I Mistrzostwa Polski w Football Managerze. Już w piątek, 14 października, rozpoczną się eliminacje do turnieju finałowego.

Wiadomość została opublikowana za zgodą i na prośbę serwisu FCMC.pl

W dniach 19-20 listopada bieżącego roku (sobota-niedziela), na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się I Mistrzostwa Polski w Football Managerze. Organizatorami imprezy są: CD Projekt, Football & Championship Manager Center oraz Poznań Game Arena. Już w piątek, 14 października, rozpoczną się eliminacje do turnieju finałowego, w którym weźmie udział 16 najlepszych polskich ‘eFeManiaków’. Aby zakwalifikować się do poznańskiego finału Mistrzostw, trzeba będzie wykazać się wiedzą na temat gier menedżerskich i piłki nożnej, a także zaprezentować stworzoną przez siebie taktykę piłkarską.

Eliminacje będą prowadzone, podobnie jak turniej finałowy, przez redakcję FCMC.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów futbolu do udziału w zabawie. Na najlepszych czekają nagrody – gry komputerowe oraz gadżety z nimi związane. Prawdziwy ‘eFeManiak’ nie może przegapić takiej okazji!