Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2014, 11:00

autor: Góral

Sniper Elite III: Afrika zadebiutowało na rynku

Najnowsza odsłona przygód snajpera Karla Fishburne’a - Sniper Elite III: Afrika - zadebiutowała na światowych rynkach, w tym także w Polsce. Tytuł dostępny jest w rodzimej wersji językowej (napisy) na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i komputerach PC. Wersja na Xboksa One ukazała się po angielsku.

Dziś w Polsce i na świecie debiutuje gra Sniper Elite III: Afrika. Tytuł powinien już być dostępny w większości sklepów na terenie całego kraju w wersji na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 i komputery osobiste. Wszystkie edycje, z wyłączeniem next-gena firmy Microsoft, otrzymały polską wersję językową (napisy). Produkcję można nabyć w kilku wariantach. Oprócz standardowego wydania, twórcy ze studia Rebellion przygotowali Edycję Premium, zawierającą m.in. drewniane pudełko na grę. Dodatkowo w Rebellion Gamestore, za 114,99 euro, czyli około 476 zł, można nabyć jeden z 1000 egzemplarzy Sniper Elite III: Limited Special Edition, o której szerzej pisaliśmy kilka dni temu.

Przed zakupem warto zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi, które na szczęście nie są zbyt wysokie i fani wcześniejszej odsłony nie powinni mieć żadnych problemów z odpaleniem gry Sniper Elite III: Afrika. Jednocześnie można rzucić okiem na pierwsze oceny recenzentów, które są dość mieszane:

Wygląda więc na to, że Sniper Elite III: Afrika jest po prostu dobrą, ale nieporywającą produkcją. Jedni recenzenci chwalą bardziej otwarte poziomy, pozwalające na przechodzenie misji w różny sposób oraz porządny tryb co-op. Z kolei inni narzekają na problemy ze sztuczną inteligencją i sporą ilość mniejszych błędów. Mimo wszystko warto się grą zainteresować, w końcu porządnych snajperskich projektów mamy jak na lekarstwo.

Sniper Elite III: Afrika - Karl Fishburn z zaskoczenia atakuje nasze portfele. - Sniper Elite III: Afrika zadebiutowało na rynku - wiadomość - 2014-06-27
Sniper Elite III: Afrika - Karl Fishburn z zaskoczenia atakuje nasze portfele.

Sniper Elite III: Afrika to kolejna odsłona serii trzecioosobowych strzelanek od studia Rebellion. W grze wcielamy się w snajpera Karla Fishburne’a, który tym razem trafia do Afryki, gdzie czekają na niego kolejne, trudne misje. Podczas zabawy liczy się nie tylko celne oko, ale także umiejętność skradania się, zakładania pułapek, czy też wykorzystywania elementów otoczenia (wybuchające beczki, pojazdy, hałaśliwe urządzenia zagłuszające nasze strzały, itd.).

Ostatnia aktualizacja: 2014-06-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach