Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2017, 09:45

autor: AlexB

Skyrim - Special Edition z darmowym weekendem na PC oraz Xboksie One

Na PC oraz Xboksie One rozpoczął się darmowy weekend z grą The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition. Ponadto tytuł można kupić za połowę ceny.

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać The Elder Scrolls V: Skyrim. Przebojowa gra RPG od studia Bethesda nieprzerwanie od niemal sześciu lat cieszy się ogromną popularnością, którą dodatkowo napędza rozwinięta scena moderska. Mimo to bez wątpienia są jeszcze osoby, które nie miały okazji na przetestowanie tego tytułu. Takowa nadarza się w ten weekend. Na PC (dzięki platformie Steam) oraz Xboksie One (niestety, akcja omija PlayStation 4) przez dwa najbliższe dni będzie można bezpłatnie ściągnąć i wypróbować The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji Special Edition z 2016 roku, czyli zawierającej ulepszenia graficzne oraz wszystkie dodatki DLC. W przypadku konsoli firmy Microsoft jest jednak pewien haczyk – aby wziąć udział w darmowym weekendzie, trzeba być subskrybentem abonamentu Xbox Live Gold.

Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji do podziwiania takich widoków, teraz ma do tego sposobność. - Skyrim - Special Edition z darmowym weekendem na PC oraz Xboksie One - wiadomość - 2017-09-08
Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji do podziwiania takich widoków, teraz ma do tego sposobność.

W celu otrzymania dostępu do darmowej wersji próbnej The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition na Steam wystarczy wejść na oficjalną stronę produktu i kliknąć przycisk „Zagraj”. Tytuł automatycznie zostanie na dwa dni przypisany do naszej biblioteki. Teraz trzeba już tylko ściągnąć około 12 GB danych (lub 16,36 GB na Xboksie One) i cieszyć się grą.

To jednak nie wszystko. Do 19 września na PC, a do 12 września na Xboksie One, każdy zainteresowany może zakupić The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition w cenie obniżonej o połowę. Zatem na platformie Steam przyjdzie za nią zapłacić 19,99 euro (około 84 złote), a w Xbox Store 124,50 złotych. Warto pamiętać, że wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do zakupionej wersji gry.