Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Axel Springer Press Release" 23 grudnia 2003, 10:54

Skoki 2004 - konkurs w Engelbergu zakończony

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Kolejny etap Internetowego Pucharu Świata w grze SKOKI NARCIARSKIE 2004 zakończony. Zawodnikom wirtualnym nie przeszkodziła pogoda tak jak to miało miejsce podczas weekendowych konkursów. Wirtualni zawodnicy przez tydzień oddawali skoki na skoczni Titlis (K120). Bezkonkurencyjny okazał się tym razem Sobek ze Zwolenia (144 metry), tuż za nim uplasowali się zwycięzca poprzedniego konkursu boskiPawełek z Legnicy (143,5 metra) oraz kamilw z Pudliszek (wynik 143 metry). W klasyfikacji generalnej nadal prowadzi kamilw z 390 punktami. Tuż za nim są mcflower z Wisły (386 punktów) i makar z Warszawy (375 punktów). Konkurs na kolejnej skoczni, tym razem w wirtualnym Oberstdorfie już się rozpoczął i potrwa do 29 grudnia. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w Internetowym Pucharze Świata w Skokach narciarskich 2004 i stanąć do walki o cenne nagrody oraz powalczyć o finał, gdzie nagrody w postaci sprzętu komputerowego wręczy Adam Małysz zapraszamy na strony www.dobragra.pl i www.skoki2004.interia.pl.

Organizatorami konkursu są portal INTERIA.PL, wydawca "Dobrej Gry" Axel Springer Polska Sp. z o. o. oraz Fan Sport Wisła Sp. z o.o. Patronami konkursu są RMF FM oraz Fakt.