Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 października 2008, 11:55

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Sklep GRY-OnLine - Październikowe Szaleństwo Cenowe: S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo za 64,90 zł!

Mamy zaszczyt poinformować Was o nowej promocji oficjalnego Sklepu Gry-OnLine. Nosi ona nazwę Październikowe Szaleństwo Cenowe i potrwa do końca bieżącego miesiąca. Każdego dnia w jej ramach będziemy oferować jedną grę po niezwykle atrakcyjnej cenie.

Mamy zaszczyt poinformować Was o nowej promocji oficjalnego Sklepu Gry-OnLine. Nosi ona nazwę Październikowe Szaleństwo Cenowe i potrwa do końca bieżącego miesiąca. Każdego dnia w jej ramach będziemy oferować jedną grę po niezwykle atrakcyjnej cenie. Dzisiaj chcielibyśmy Wam polecić najnowsze dzieło ukraińskiego studia GSC Game World.

Sklep GRY-OnLine - Październikowe Szaleństwo Cenowe: S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo za 64,90 zł! - ilustracja #1

Tylko dzisiaj osoby pragnące nabyć S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo mogą tego dokonać za jedyne 64,90 złotych. Już jutro w ramach Październikowego Szaleństwa Cenowego zaproponujemy Wam kolejną ciekawą propozycję.

Październikowa promocja to jednak nie jedyna interesująca oferta przygotowana przez oficjalny Sklep Gry-OnLine. Znajdziecie w nim wiele innych ciekawych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu. Polecamy je Wam i życzymy miłych zakupów!