Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2011, 12:16

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Skąpo ubrane zawodniczki w grze o kobiecej "bieliźnianej" lidze futbolu amerykańskiego?

Trwają negocjacje na temat sprzedaży praw do produkcji gry opartej na amerykańskich rozgrywkach Lingerie Football League, w której występują skąpo ubrane zawodniczki.

W ostatnich latach futbol amerykański cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Doczekaliśmy się już co prawda trzech lig, ale w dalszym ciągu wiele osób uważa tę dyscyplinę za głupią rozrywkę, w której tłum potężnie zbudowanych zawodników bije się o jajowatą piłkę. Jeżeli i Wy zaliczacie się do tej grupy, to być może zmienicie zdanie po zapoznaniu się z amerykańską Lingerie Football League, w której w rolę zawodników wcielają się skąpo ubrane atrakcyjne panie.

Z najnowszych doniesień wynika, że trwają obecnie rozmowy w sprawie wyprodukowania oficjalnej gry LFL. Wbrew pozorom, według kanału NBC Sports jest to aktualnie najszybciej rozwijająca się liga zawodowa w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym marka ma naprawdę duży potencjał. Myślę, że większość miłośników serii Madden, której najnowsza odsłona Madden NFL 12 trafiła niedawno do sprzedaży, z chęcią dla odmiany poprowadziłoby drużynę wysportowanych zawodniczek.

Stephon McMillen, wiceprezes do spraw biznesowych ligi LFL, wypowiedział się na temat negocjacji: „Było znaczne zainteresowanie i dyskusja wokół oficjalnej gry na pecety, konsole oraz urządzenia mobilne. Wkrótce przyznamy prawa do stworzenia tej produkcji.”

Poniżej możecie zobaczyć elektryzującą zapowiedź zeszłorocznego sezonu LFL. Więcej ciekawych klipów i zdjęć, a także relacje z rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie serii. Czy chcielibyście, aby podobne rozgrywki rozpoczęły się w Polsce?