Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2017, 11:15

Saints Row 2 za darmo na GOG.com [Aktualizacja: na Steamie też]

W darmowy egzemplarz gry Saints Row 2 na GOG.com możecie zaopatrzyć się tylko do soboty. Oprócz tego na rodzimej platformie dystrybucji cyfrowej trwa tygodniowa wyprzedaż gier firmy Deep Silver.

Aktualizacja: Okazuje się, że nie tylko GOG.com oferuje Saints Row 2 za darmo. Analogiczną promocję przygotowano na Steamie – w tym przypadku wejść w posiadanie bezpłatnego egzemplarza można nieznacznie dłużej, bo do soboty do godz. 19:00. No i na platformie firmy Valve Software też trwa wyprzedaż gier z serii Saints Row (też do soboty).

Polska platforma dystrybucji cyfrowej GOG.com rozszerzyła dzisiaj swoją ofertę o najnowsze odsłony serii Saints RowSaints Row IV (z dodatkami w wydaniu Game of the Century Edition) i Saints Row: Gat out of Hell – i to udostępnione od razu z 75-procentowym rabatem. Ale to samo w sobie nie jest piorunującą informacją. Większe znaczenie ma fakt, że z tej okazji można zgarnąć za darmo grę Saints Row 2 – oferta obowiązuje tylko do soboty (do godz. 8:00 czasu polskiego), więc nie zwlekajcie, logujcie się na swoje konto w serwisie i wpadajcie pod ten adres:

Saints Row 2 z 2008 roku nie było jeszcze tak szalone i miodne jak kolejne odsłony serii, ale to wciąż przyzwoity kawałek kodu. Zresztą darowanemu Świętemu nie zagląda się w zęby, prawda? - Saints Row 2 za darmo na GOG.com [Aktualizacja: na Steamie też] - wiadomość - 2017-04-21
Saints Row 2 z 2008 roku nie było jeszcze tak szalone i miodne jak kolejne odsłony serii, ale to wciąż przyzwoity kawałek kodu. Zresztą darowanemu Świętemu nie zagląda się w zęby, prawda?

Jednak na darmowym rozdawnictwie atrakcje przyszykowane przez włodarzy GOG.com się nie kończą. Oprócz tego przygotowano wyprzedaż gier wydanych przez firmę Deep Silver. Do przyszłego czwartku do godz. 12:00 można skorzystać z następujących ofert:

 1. Deadlight: Director’s Cut – 15,49 zł (WWW)
 2. Metro 2033 Redux – 21,49 zł (WWW)
 3. Metro: Last Light Redux – 21,49 zł (WWW)
 4. Risen – 10,19 zł (WWW)
 5. Risen 2: Dark Waters - Gold Edition – 30,59 zł (WWW)
 6. Risen 3: Titan Lords - Complete Edition – 32,29 zł (WWW)
 7. Sacred 2 Gold – 15,19 zł (WWW)
 8. Saints Row: The Third - The Full Package – 15,19 zł (WWW)
 9. Saints Row IV: Game of the Century Edition – 21,49 zł (WWW)
 10. Saints Row: Gat out of Hell – 16,19 zł (WWW)

No i jest jeszcze szansa na przypisanie wszystkich odsłon serii Saints Row z Waszej kolekcji na Steamie do konta GOG.com w ramach usługi GOG Connect (otrzymujecie w ten sposób wersje „DRM-free” w drugim z wymienionych serwisów). Z opcji tej możecie skorzystać tylko przez sześć dni.

 1. GOG.com
 2. GOG Connect
 3. Wyprzedaż gier firmy Deep Silver na GOG.com