Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2017, 11:15

autor: Draug

Saints Row 2 za darmo na GOG.com [Aktualizacja: na Steamie też]

W darmowy egzemplarz gry Saints Row 2 na GOG.com możecie zaopatrzyć się tylko do soboty. Oprócz tego na rodzimej platformie dystrybucji cyfrowej trwa tygodniowa wyprzedaż gier firmy Deep Silver.

Aktualizacja: Okazuje się, że nie tylko GOG.com oferuje Saints Row 2 za darmo. Analogiczną promocję przygotowano na Steamie – w tym przypadku wejść w posiadanie bezpłatnego egzemplarza można nieznacznie dłużej, bo do soboty do godz. 19:00. No i na platformie firmy Valve Software też trwa wyprzedaż gier z serii Saints Row (też do soboty).

Polska platforma dystrybucji cyfrowej GOG.com rozszerzyła dzisiaj swoją ofertę o najnowsze odsłony serii Saints RowSaints Row IV (z dodatkami w wydaniu Game of the Century Edition) i Saints Row: Gat out of Hell – i to udostępnione od razu z 75-procentowym rabatem. Ale to samo w sobie nie jest piorunującą informacją. Większe znaczenie ma fakt, że z tej okazji można zgarnąć za darmo grę Saints Row 2 – oferta obowiązuje tylko do soboty (do godz. 8:00 czasu polskiego), więc nie zwlekajcie, logujcie się na swoje konto w serwisie i wpadajcie pod ten adres:

Saints Row 2 z 2008 roku nie było jeszcze tak szalone i miodne jak kolejne odsłony serii, ale to wciąż przyzwoity kawałek kodu. Zresztą darowanemu Świętemu nie zagląda się w zęby, prawda? - Saints Row 2 za darmo na GOG.com [Aktualizacja: na Steamie też] - wiadomość - 2017-04-21
Saints Row 2 z 2008 roku nie było jeszcze tak szalone i miodne jak kolejne odsłony serii, ale to wciąż przyzwoity kawałek kodu. Zresztą darowanemu Świętemu nie zagląda się w zęby, prawda?

Jednak na darmowym rozdawnictwie atrakcje przyszykowane przez włodarzy GOG.com się nie kończą. Oprócz tego przygotowano wyprzedaż gier wydanych przez firmę Deep Silver. Do przyszłego czwartku do godz. 12:00 można skorzystać z następujących ofert:

 1. Deadlight: Director’s Cut – 15,49 zł (WWW)
 2. Metro 2033 Redux – 21,49 zł (WWW)
 3. Metro: Last Light Redux – 21,49 zł (WWW)
 4. Risen – 10,19 zł (WWW)
 5. Risen 2: Dark Waters - Gold Edition – 30,59 zł (WWW)
 6. Risen 3: Titan Lords - Complete Edition – 32,29 zł (WWW)
 7. Sacred 2 Gold – 15,19 zł (WWW)
 8. Saints Row: The Third - The Full Package – 15,19 zł (WWW)
 9. Saints Row IV: Game of the Century Edition – 21,49 zł (WWW)
 10. Saints Row: Gat out of Hell – 16,19 zł (WWW)

No i jest jeszcze szansa na przypisanie wszystkich odsłon serii Saints Row z Waszej kolekcji na Steamie do konta GOG.com w ramach usługi GOG Connect (otrzymujecie w ten sposób wersje „DRM-free” w drugim z wymienionych serwisów). Z opcji tej możecie skorzystać tylko przez sześć dni.

 1. GOG.com
 2. GOG Connect
 3. Wyprzedaż gier firmy Deep Silver na GOG.com
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Saints Row 2

Saints Row 2