Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2010, 10:10

autor: Adrian Werner

Ruszyły zapisy na beta testy LEGO Universe

Studio NetDevil ogłosiło rozpoczęcie rejestracji na zbliżające się testy ich najnowszej produkcji - LEGO Universe, gry MMO toczącej się w świecie skonstruowanym z tytułowych klocków

Studio NetDevil ogłosiło rozpoczęcie rejestracji na zbliżające się testy swojej najnowszej produkcji - LEGO Universe, gry MMO toczącej się w świecie skonstruowanym z tytułowych klocków.

 

Ruszyły zapisy na beta testy LEGO Universe - ilustracja #1

 

By mieć szansę wypróbowania wersji beta wpierw musicie być zarejestrowani na oficjalnej stronie Lego. Dopiero zaopatrzeni w konto na tym serwisie możecie udać się na witrynę testów beta, zgłosić tam gotowość do akcji i potem czekać aż władcy klockowego imperium wezwą was do czynnej służby. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi. Zresztą twórcy nie ujawnili dotychczas planowanej daty premiery swojego najnowszego dzieła. Wiadomo tylko, że ukazać się ma w tym roku.

Jeśli zabawa z klockami Lego wydaje wam się zbyt dziecinna zawsze możecie spróbować dostać się do testów Jumpgate Evolution, kosmicznego symulatora MMO autorstwa tego samego zespołu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Universe

LEGO Universe