Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2015, 15:50

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Ruszyła świąteczna wyprzedaż w Sklepie Xbox

Przez najbliższe dwa tygodnie Sklep Xbox będzie oferował kilkudziesięcioprocentowe przeceny gier na konsole firmy Microsoft. Jeśli grasz na Xboksie One i Xboksie 360, zapoznaj się z aktualną ofertą.

Sklep Xbox rusza ze swoją świąteczną promocją. - Ruszyła świąteczna wyprzedaż w Sklepie Xbox - wiadomość - 2015-12-22
Sklep Xbox rusza ze swoją świąteczną promocją.

Dziś rusza świąteczna wyprzedaż gier w Sklepie Xbox. Wbrew temu, co mogłaby sugerować nazwa (Odliczanie do 2016) promocja potrwa do stycznia 2016 roku i będzie miała dwie tury: 22-28 grudnia i 29 grudnia - 7 stycznia. W obu tygodniach obniżone zostaną ceny inncyh tytułów na konsole Xbox One i Xbox 360. Warto też śledzić zmieniającą się co 24 godziny ofertę dnia – dziś znalazły się w niej dwie pozycje: PopCap Bundle (Plants vs. Zombies Garden Warfare i Peggle 2) oraz Need for Speed. Wszystkie gry przeceniono o kilkadziesiąt procent (niektóre nawet do 75%). Abonenci Xbox Live Gold mogą liczyć na dodatkową zniżkę.

Aktualnie w przecenie znalazły się m.in. Batman: Arkham Knight, Call of Duty: Black Ops III, Destiny: The Taken King Legendary Edition, Dragon Age: Inkwizycja, Forza 6, GTA V, Halo 5: Guardians, Mad Max, Minecraft: Story Mode, Rise of the Tomb Raider, czy Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pełną ofertę można znaleźć na oficjalnej stronie Sklepu Xbox:

  1. Świąteczna wyprzedaż gier na Xboksa One
  2. Świąteczna wyprzedaż gier na Xboksa 360