Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2011, 08:10

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Ruszyła halloweenowa wyprzedaż gier na Steamie

Z okazji zbliżającego się Halloween w serwisie Steam przygotowano szereg promocji. Do 31 października możecie nabyć między innymi grę Amnesia: The Dark Descant za ok. 13 zł oraz Vampire: The Masquerade – Bloodlines za ok. 22 zł. Wyprzedaż obejmuje ponad 50 tytułów.

Koniec października to jak zwykle okres dużych wyprzedaży na platformach dystrybucji elektronicznej. Wczoraj rozpoczęła się w serwisie Steam promocja przygotowana z okazji nadchodzącego Halloween. Dzięki temu do 31 października możecie nabyć w niskich cenach wiele tytułów, które w większym lub mniejszym stopniu opierają się na klimatach horroru.

Ruszyła halloweenowa wyprzedaż gier na Steamie - ilustracja #1

Choć nie wszystkie widoczne na promocyjnej stronie oferty prezentują się interesująco dla polskiego odbiorcy, to wśród nich znajduje się kilka naprawdę dobrych okazji. Warto wymienić chociażby grę Amnesia: The Dark Descent dostępną za 3 euro (ok. 13 zł) czy Vampire: The Masquarade – Bloodlines za 5 euro (ok. 22 zł). Jeżeli zależy Wam tylko na pojedynczych produkcjach z przecenionych pakietów, to zajrzyjcie na ich stronę sklepową. Z reguły można je nabyć z taką samą procentową obniżką jak cały zestaw – dotyczy to np. Dead Space Pack.

Wszystkie wymienione gry nie posiadają polskiej wersji językowej. Podobnie wygląda sytuacja z większością pozostałych tytułów, więc osobom ze słabą znajomością angielskiego sugerujemy zwrócić na to uwagę przed zakupem.

Z okazji Halloween na platformie Steam pojawiły się również inne atrakcje. Część gier została wzbogacona o specjalne, nierzadko płatne dodatki DLC. Co ciekawe, dotyczy to również tak różnorodnych tytułów jak Railworks 3: Train Simulator 2012 oraz Bunch of Heroes.

Ruszyła halloweenowa wyprzedaż gier na Steamie - ilustracja #2

Firma Valve zapowiedziała, że za każdą zakupioną grę zabije jednego potwora, więc jeśli zależy Wam na przetrwaniu ludzkości, to przyjrzyjcie się dokładnie poniższej liście przecenionych produkcji.

Tytuły objęte promocją Steam Halloween Sale: