Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2019, 18:33

autor: qjin

Ruszył pre-load Red Dead Redemption 2 na PC

Firma Rockstar Games poinformowała, że wystartował pre-load gry Red Dead Redemption 2 na PC. Do pobrania są pliki o łącznym rozmiarze przekraczającym 100 GB, ale do premiery pozostał jeszcze niespełna tydzień.

Wstępne pliki pecetowej wersji RDR 2 są dostępne na serwerach Rockstara – jest co pobierać! - Ruszył pre-load Red Dead Redemption 2 na PC - wiadomość - 2019-10-30
Wstępne pliki pecetowej wersji RDR 2 są dostępne na serwerach Rockstara – jest co pobierać!

Jak ujawniono na oficjalnej stronie internetowej firmy Rockstar, wystartował pre-load gry Red Dead Redemption 2 na PC. Jest on dostępny jedynie dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe poprzez platformę Rockstar Games Launcher. Stosowna opcja, pozwalająca na wstępne pobranie plików, powinna być widoczna w bibliotece po zalogowaniu się do swojego konta w niniejszej usłudze. W sumie danych do ściągnięcia jest 109,47 GB. Resztę plików umożliwiających uruchomienie gry będzie można pobrać w dniu premiery. Według wymagań sprzętowych, na RDR 2 będzie trzeba zwolnić 150 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Przypominamy, że składając zamówienia przedpremierowe na komputerowe Red Dead Redemption 2 w sklepie Rockstara do 4 listopada włącznie, można wybrać jedną darmową grę z sześciu dostępnych (GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition i Max Payne 3: The Complete Edition). Nabywcy otrzymają również bonusy w postaci specjalnego zestawu przetrwania, nowego konia bojowego, mapę skarbów Le Tresor des Mortes, gotówkę oraz sztabki złota do wykorzystania w Red Dead Online. O samych zamówieniach przedpremierowych możecie więcej przeczytać w tym miejscu.

Red Dead Redemption 2 ukazało się 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na PC będzie dostępna od 5 listopada bieżącego roku (na Steamie w grudniu).