Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2019, 19:30

Sukces Remnant: From the Ashes - milion sztuk w dwa miesiące

Studio Gunfire Games pochwaliło się sprzedażą Remnant: From the Ashes. Produkcja trafiła już do miliona nabywców. Przy okazji twórcy zdradzili plany dalszego rozwoju gry.

Dwa miesiące po debiucie Remnant: From The Ashes twórcy mają powody do zadowolenia. Już w dniu premiery recenzenci ciepło przywitali nową markę zespołu odpowiedzialnego za Darksiders III i wygląda na to, że również gracze docenili tę produkcję. Studio Gunfire Games oraz firma Perfect World pochwaliły się sprzedaniem miliona egzemplarzy Remnant: From the Ashes. Z tej okazji deweloperzy podzielili się planami rozwoju gry.

Już milion śmiałków zmierzyło się z grozą postapokaliptycznego świata Remnant: From the Ashes. - Sukces Remnant: From the Ashes - milion sztuk w dwa miesiące - wiadomość - 2019-10-30
Już milion śmiałków zmierzyło się z grozą postapokaliptycznego świata Remnant: From the Ashes.

Na pierwszy ogień pójdzie tryb Hardcore, co potwierdza pogłoski krążące wśród fanów w ostatnim tygodniu. Zgodnie z nazwą, będzie on przeznaczony tylko dla najwytrwalszych graczy, wprowadzając system permanentnej śmierci. Innymi słowy, wystarczy jeden zgon, by na zawsze stracić danego bohatera. Co więcej, postacie Hardcore będą mogły grać w kooperacji tylko z innymi bohaterami stworzonymi pod ten tryb. Niemniej warto będzie podjąć wyzwanie, bo za zabicie światowego bossa otrzymamy unikatowe pierścienie o potężnych efektach, dostępne dla wszystkich naszych herosów.

Prócz tego twórcy pracują też nad innymi nowościami, takimi jak łatwiejszy dostęp do znaczników i emotek, możliwość ukrycia hełmu, wyłączenie podpowiedzi samouczka itd. Możemy też liczyć na poprawki w balansie gry. Wszystko to zadebiutuje wraz z trybem Hardcore już jutro, w samo Halloween. A w planach są już kolejne nowinki, w tym tajemnicze DLC (?) zaplanowane na końcówkę 2020 roku. Wcześniej, bo na wiosnę, ukaże się survivalowa aktualizacja wraz z dodatkiem zatytułowanym Corsus (od nazwy jednej z krain w grze).

Gunfire Games szykuje dla graczy kolejne atrakcje. - Sukces Remnant: From the Ashes - milion sztuk w dwa miesiące - wiadomość - 2019-10-30
Gunfire Games szykuje dla graczy kolejne atrakcje.