Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 kwietnia 2010, 13:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Rozdajemy klucze do wersji beta gry StarCraft II - plastelinowy weekend

Przez najbliższy długi weekend będziecie mogli zdobyć kolejne 60 kluczy, uprawniających do gry w wersję beta nowego StarCrafta. Wystarczy kartka, długopis oraz... plastelina.

Chcielibyście wziąć udział w zamkniętych testach gry StarCraft II i już teraz zapoznać się z najnowszą produkcją firmy Blizzard Entertainment? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to trafiliście w dobre miejsce! Przez najbliższy długi weekend będziecie mogli zdobyć kolejne 60 kluczy, uprawniających do gry w wersję beta nowego StarCrafta.

W każdym dniu naszej zabawy przygotowaliśmy dla Was inne zadanie. Dziś musicie wkleić na forum – w komentarzu pod tym newsem – zdjęcie ulepionej przez siebie z plasteliny / modeliny / ciastoliny jednej, wybranej przez siebie jednostki z gry z uniwersum StarCrafta .

Figurkę należy umieścić na kartce papieru na której napisana jest nazwa jednostki oraz Wasza ksywka z GRY-OnLine. Przykładowe dwie prace U.V. Impalera i Gambrinusa znajdują się tej wiadomości.

Rozdajemy klucze do wersji beta gry StarCraft II - plastelinowy weekend - ilustracja #1

We wtorek, redakcyjne jury wybierze 60 najlepszych prac, dodatkowo, pierwsze 3 osoby, które zgłoszą swoje prace, otrzymają od nas 3 miesięczny abonament MayClub. Jedna osoba, może wystawić do boju jedno zdjęcie. Prace możecie umieszczać do poniedziałku 3 maja włącznie.

Rozdajemy klucze do wersji beta gry StarCraft II - plastelinowy weekend - ilustracja #2

I na koniec krótki, aczkolwiek bardzo istotny regulamin:

  • Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu Gry-OnLine, którzy w profilu mają uzupełnione wszystkie dane niezbędne do przesłania nagrody (imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail).
  • Laureaci konkursu automatycznie wyrażają zgodę na przekazanie danych osobowych (konkretnie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail) do firmy Blizzard Entertainment.
  • Dane wszystkich 150 zwycięzców zostaną przekazane firmie Blizzard Entertainment we wtorek, 4 maja 2010 roku.
  • Termin rozsyłania kluczy uzależniony jest od firmy Blizzard Entertainment. Firma Gry-OnLine S.A. nie ma żadnego wpływu na wysyłkę kluczy.
  • Jedna osoba nie może zdobyć więcej niż jednego klucza i tyczy się to wszystkich edycji konkursu.