Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2011, 19:16

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Rockstar zapowiada specjalną edycję gry Max Payne 3

Firma Rockstar zapowiedziała wydanie specjalnej edycji kolekcjonerskiej gry Max Payne 3. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie bonusy czekają na graczy, którzy zdecydują się na jej zakupu za prawie 100 dolarów, rozwińcie treść wiadomości.

Firma Rockstar na swojej oficjalnej stronie zapowiedziała wydanie kolekcjonerskiej edycji specjalnej gry Max Payne 3, która dostępna będzie w trzech wersjach, na Xboksa 360, Playstation 3 oraz komputery PC. Cenę zestawu, w którym znajdziemy szereg ekskluzywnych dodatków, ustalono w USA na 99 dolarów (ok. 300zł), w Europie jednak będzie wynosić 109 euro, co przy niesprzyjającym kursie tej waluty daje sumę około 480 złotych. Wersja specjalna będzie dostępna w przedsprzedaży do dnia 15 stycznia lub do wyczerpania się jej limitowanej liczby egzemplarzy.

Rockstar zapowiada specjalną edycję gry Max Payne 3  - ilustracja #1

W pudełku z edycją specjalną znajdziemy:

  • Grę Max Payne 3.
  • Ilustracje przedstawiające niektóre z wewnętrznych "demonów" Payne`a.
  • 25-centymetrową figurkę Maxa.
  • Miedziany breloczek w kształcie naboju, z odkręcaną końcówką.
  • Classic Multiplayer Character Pack – osiem dodatkowych postaci dla trybu multiplayer, takich jak Mona Sax, Vladimir Lem czy postacie Maxa z poprzednich części cyklu.
  • Disorderly Conduct – Dodatkowa broń dla trybu multiplayer, między innymi Hammerhead Auto Shotgun, granatnik G9 oraz koktajl Mołotowa.
  • Oficjalny soundtrack z gry.

Biorąc pod uwagę wyjątkowo wysoką cenę zestawu i stosunkowo niewielką liczbę atrakcji, które oferuje, trudno nie dojść do wniosku, że na kupno akurat tej kolekcjonerki zdecydują się raczej najbardziej zagorzali fani serii. Gra Max Payne 3, za której produkcję odpowiada studio Rockstar Vancouver, ukaże się w marcu przyszłego roku.