Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2019, 11:10

autor: Aquma

Rockstar Games: problemy z wydajnością pecetowego RDR2 wyeliminowane

Deweloperzy ze studia Rockstar Games stwierdzili, że dzięki licznym poprawkom gry, Launchera i sterowników graficznych, większość problemów z wydajnością pecetowej wersji Red Dead Redemption 2 została wyeliminowana.

RDR2 doczekało się szeregu łatek naprawiających błędy i poprawiających wydajność. - Rockstar Games: problemy z wydajnością pecetowego RDR2 wyeliminowane - wiadomość - 2019-11-28
RDR2 doczekało się szeregu łatek naprawiających błędy i poprawiających wydajność.

Deweloperzy ze studia Rockstar Games poinformowali, że dzięki patchom, aktualizacjom Launchera oraz poprawkom sterowników dla kart graficznych Nvidii, większość poważnych problemów z wydajnością pecetowej wersji Red Dead Redemption 2 została wyeliminowana. Nie oznacza to, że nie zajdą już żadne pozytywne zmiany, ale raczej nie spodziewajcie się, że produkcja zacznie nagle działać znacznie lepiej niż obecnie. Jeśli jednak nadal natrafiacie na komplikacje, firma zachęca do skontaktowania się z działem wsparcia użytkownika.

Twórcy przypomnieli też, że pecetowi gracze otrzymają szereg prezentów dedykowanych Red Dead Online, które mają wynagrodzić im kiepską premierę RDR2 na komputerach. Zaglądając do szafki z ubraniami w obozie, albo też do dowolnego sklepu z tego typu rzeczami, można odebrać Prieto Poncho. Z kolei wizyta na poczcie lub zaglądnięcie do skrzynki w obozie zapewnią nam paczkę, w której znajdziemy m.in. amunicję, noże do rzucania i toniki regenerujące zdrowie (z pełną listą przedmiotów możecie się zapoznać w źródle podlinkowanym w pierwszym akapicie). Wraz z kolejną aktualizacją lista prezentów rozszerzy się o wariant Marino Bandoliera (nowego przedmiotu, który zostanie dodany w patchu), kaburę i kilka innych drobiazgów.

Przypominamy, że 5 grudnia Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na Steamie. Jeśli więc zwlekaliście z zakupem, czekając na premierę na platformie Valve, Wasza cierpliwość niedługo zostanie nagrodzona. Oczywiście gra jest dostępna również na PlayStation 4 oraz Xboksie One. We wszystkich przypadkach możemy liczyć na polską wersję językową (kinową - z napisami).

  1. Red Dead Redemption 2 - strona oficjalna
  2. Red Dead Redemption 2 - poradnik
  3. Red Dead Online - poradnik
  4. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!
  5. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”