Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2014, 15:53

autor: Góral

Risen 3: Władcy tytanów - obejrzyj pierwszy, efektowny zwiastun gry

Risen 3: Władcy tytanów zadebiutuje na sklepowych półkach w sierpniu bieżącego roku, ale firma Deep Silver, wydawca gry, powoli zaczyna nagłaśniać projekt studia Piranha Bytes, dzięki czemu możemy dziś obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Firma Deep Silver opublikowała pierwszy, krótki zwiastun gry cRPG Risen 3: Władcy tytanów (Risen 3: Titan Lords), autorstwa studia Piranha Bytes. Możemy na nim obejrzeć starcie rycerza z niesamowicie zwinną bestią. Niestety nagranie jest prerenderowane i nie ukazuje faktycznej rozgrywki z wyczekiwanej produkcji. Tytuł, oficjalnie zapowiedziany pod koniec lutego, ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerach osobistych w sierpniu tego roku. Nie poznaliśmy jeszcze dokładnego terminu premiery, ale wiemy już, że projekt zostanie wydany w naszym kraju dzięki firmie Cenega. Risen 3: Władcy tytanów będzie dystrybuowany w polskiej wersji językowej (napisy) na PC-tach. Lokalizacja konsolowej wersji nie została jeszcze potwierdzona.

Risen 3: Władcy tytanów - obejrzyj pierwszy, efektowny zwiastun gry - ilustracja #2Wraz z Risen 3: Władcy tytanów powrócimy do średniowiecznych klimatów fantasy. Gracz wcieli się w wojownika, który zamierza odzyskać pożartą przez Lorda Cieni duszę. Tytuł ma oferować wielki świat pełen przygód i niespodzianek, system walki wzorowany na dwóch pierwszych częściach serii Gothic i nie tylko. Więcej na ten temat przeczytacie w przygotowanej przez nas zapowiedzi.

Grę można już zamawiać w ramach pre-orderów w Sklepie Gry-OnLine oraz u pozostałych rodzimych sprzedawców. Najatrakcyjniejszych ofert jak zwykle szukajcie w naszej porównywarce cenowej.