Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2011, 12:50

autor: Sarge

Rekordowa liczba przedpremierowych zamówień gry Battlefield 3 w Polsce

Przedpremierowi nabywcy gry Battlefield 3 otrzymają dodatkowy prezent. Na ten miły gest zdecydowała się firma Electronic Arts Polska, która poinformowała, że nadchodząca produkcja studia EA DICE jest najchętniej pre-orderowaną produkcją Electronic Arts w Polsce.

Firma Electronic Arts Polska ogłosiła, że Battlefield 3 stał się najchętniej zamawianą w przedsprzedaży grą Electronic Arts w naszym kraju. Z tej okazji, nabywcy produkcji studia EA DICE otrzymają dodatkowy prezent.

Rodzimy dystrybutor nie podał konkretnych danych, jeśli chodzi o liczbę pre-orderów złożonych w naszym kraju. Wiadomo jednak, że gra pobiła dotychczasowy rekord ustanowiony w 2010 roku przez Battlefield: Bad Company 2. Jest to najlepszy dowód na to, że popularna seria pierwszoosobowych strzelanin także u nas cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Rekordowa liczba przedpremierowych zamówień gry Battlefield 3 w Polsce - ilustracja #1

W ramach podziękowania za nieustające wsparcie, firma Electronic Arts Polska dołączy dodatkowy upominek do wszystkich zamówień przedpremierowych Battlefield 3. Mowa o dziesięciu wirtualnych nieśmiertelnikach, których specjalne wzory wzbogacą Edycję Limitowaną gry. Pełnią one funkcję wizytówki gracza w potyczkach multiplayer i są wyświetlane w momencie pokonania przeciwnika.

Poza tym, Edycja Limitowana wzbogacona będzie o pakiet uzbrojenia specjalnego Physical Warfare Pack, a także dodatek DLC o nazwie Powrót do Karkand, zawierający bronie, pojazdy oraz odświeżone wersje czterech map (Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula) pochodzących z drugiej części Battlefielda. Posiadaczami Edycji Limitowanej staną się wszyscy nabywcy przedpremierowych zamówień.

Battlefield 3 zadebiutuje na europejskim rynku 28 października na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej.