Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2022, 10:52

Ready or Not nadal niepokonane w top 10 bestsellerów Steam

Taktyczna strzelanka Ready or Not obroniła pozycję lidera sprzedaży na Steamie. Coraz mocniej rozkręca się również renesans gry Project Zomboid.

W SKRÓCIE:
  1. nadal wyśmienita sprzedaż Ready or Not oraz Five Nights at Freddy's: Security Breach,
  2. renesans Project Zomboid trwa,
  3. przeceny ze Steam Winter Sale ciągle dominują w top 10 bestsellerów.

Jak w każdy poniedziałek udostępniono listę największych (według przychodów) bestsellerów poprzedniego tygodnia na Steamie. Liderem trzeci raz z rzędu okazała się gra Ready or Not.

Taktyczna strzelanka zadebiutowała 17 grudnia 2021 roku we wczesnym dostępie i okazała się jedną z najmilszych niespodzianek ubiegłego miesiąca. Jej trzytygodniowa dominacja na liście bestsellerów jest tym bardziej imponująca, że jest to pozycja relatywnie tania (kosztuje 139,99 złotych).

Zimowa wyprzedaż na Steamie dobiegła już końca, więc w top 10 zaszły spore zmiany. Na dobrej, bo trzeciej pozycji, zadebiutował preorder Monster Hunter: Rise. Pecetowa wersja tej produkcji ukaże się 12 stycznia. Do pierwszej dziesiątki powrócił również Elden Ring, mimo że do premiery pozostało jeszcze półtora miesiąca. Nowe RPG studia FromSofware stało się właśnie najczęściej dodawaną grą do list życzeń na Steamie.

Coraz lepiej radzi sobie Project Zomboid, którego popularność napędza ciepło przyjęta nowa aktualizacja. Nadal wyśmienicie sprzedają się również gry Five Nights at Freddy's: Security Breach oraz It Takes Two. Tej drugiej pozycji mocno pomaga fala nagród, jakie ten tytuł otrzymuje ostatnimi czasy.

  1. Ready or Not naprawdę niczym SWAT 5; świetny start Early Accessu
  2. Oficjalna strona internetowa studia Void Interactive

Największe hity Steam minionego tygodnia (wg przychodu):

#

Gra:

1.

Ready or Not

2.

It Takes Two

3.

Monster Hunter: Rise (preorder)

4.

Project Zomboid

5.

Zestaw VR Valve Index

6.

Five Nights at Freddy's: Security Breach

7.

Elden Ring (preorder)

8.

Rust

9.

Forza Horizon 5

10.

Sea of Thieves