Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2022, 09:48

autor: hexx0

Elden Ring nowym królem Steama; wyciekł kreator postaci z gry FromSoftware

Elden Ring zastąpił Dying Light 2 na fotelu lidera w kategorii najczęściej dodawanej gry do list życzeń na Steamie. Ponadto do sieci wyciekł kreator postaci z nadchodzącej produkcji studia FromSoftware.

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy Was o Dying Light 2 jako o najczęściej dodawanej grze do list życzeń na Steamie, a już musimy donieść, iż produkcja rodzimego Techlandu straciła pozycję lidera w tej kategorii. Na tronie rozsiadł się Elden Ring, czyli nadchodzący soulslike od ojców tego podgatunku ze studia FromSoftware. Obydwa tytuły zadebiutują w lutym – pierwszy 4, a drugi 25 dnia miesiąca.

Elden Ring nowym królem Steama; wyciekł kreator postaci z gry FromSoftware - ilustracja #1
Źródło: Steam.

Jak możecie zauważyć na powyższym screenie, kolejne pozycje na liście zajmują Party Animals, pecetowa konwersja God of War i Hollow Knight: Silksong. Znamienne wydaje się to, że tylko jedna z tych produkcji jest opatrzona datą premiery. Podobnie rzecz się ma z kolejnymi grami – znamy co prawda daty premier The Day Before, S.T.A.L.K.E.R.-a 2 i Starfielda, ale nie wiemy, kiedy ukażą się Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oraz Frostpunk 2. Nasuwa się z tego wniosek, że najbardziej pożądamy tych produkcji, które wyjdą niebawem lub pozostają poza planem wydawniczym.

A jeśli z niecierpliwością czekacie na wspomniane już w tej wiadomości Elden Ring, to mam dla Was dobre wieści. Do sieci wyciekł krótki filmik, przedstawiający kreator postaci z gry. Nie jest to jego finalna wersja, więc możecie się spodziewać brakujących napisów czy ikon, ale materiał pozwala rzucić okiem na to, jakich bohaterów będziemy mogli stworzyć. Obejrzycie go poniżej.