Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 marca 2021, 13:26

autor: aadamus

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 30 marca

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Red Dead Redemption 2, Warhammer: Chaosbane, Half-Life: Alyx, Sniper: Ghost Warrior 3, Outward i UBOAT.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 to wyprodukowana przez Rockstar gra akcji z otwartym światem osadzona w realiach Dzikiego Zachodu. Produkcję można nabyć w muve.pl za 124,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Red Dead Redemption 2 w muve.pl
 2. Red Dead Redemption 2 – poradnik do gry

Warhammer: Chaosbane

Warhammer: Chaosbane to ukazany w perspektywie izometrycznej hack-n-slash, którego akcja rozgrywa się w tzw. Starym Świecie. Podczas gry bierzemy udział w wojnie między ludzkim Imperium i tzw. siłami Chaosu. Tytuł można kupić na Steamie za 37,79 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Warhammer: Chaosbane na Steamie

Automobilista 2

Automobilista 2 to nastawiona na realizm gra wyścigowa. Podczas zabawy zasiadamy za kierownicą licencjonowanych pojazdów i bierzemy udział w zawodach z różnych serii. Tytuł nabędziemy na Steamie za 71,49 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Automobilista 2 na Steamie

UBOAT

UBOAT to symulator okrętu podwodnego osadzony w realiach II wojny światowej. W czasie zabawy wcielamy się w niemieckiego dowódcę, który realizuje powierzone mu zadania. Produkcję można nabyć na Steamie za 53,99 zł. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. UBOAT na Steamie

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx to tytuł opracowany z myślą o okularach wirtualnej rzeczywistości. Historia ukazana w produkcji dzieje się między pierwszą i drugą odsłoną cyklu. W czasie przygody wcielamy się w tytułową Alyx Vance, prowadzącą badania na temat słabości Kombinatu. Grę kupimy na Steamie za 128,99 zł. Pozycja posiada polską wersję językową.

 1. Half-Life: Alyx na Steamie

Worms Rumble

Worms Rumble to najnowsza odsłona cyklu z robakami w roli głównej. Tym razem twórcy postawili na prowadzone w czasie rzeczywistym potyczki wieloosobowe. Produkcję można nabyć w sklepie 2Games za ok. 40,90 zł (cena z kodem GRY-ONLINE). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Worms Rumble w 2Games

Metamorphosis

Metamorphosis to pierwszoosobowa przygodówka z elementami platformówki luźno oparta na twórczości Franza Kafki. W czasie przygody wcielamy się w osobę, która zamieniła się w owada. Grę można zakupić za 35,99 zł na GOG.com. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Metamorphosis na GOG.com

Sniper: Ghost Warrior 3

Sniper: Ghost Warrior 3 to snajperska pierwszoosobowa strzelanina. Akcja produkcji została osadzona we współczesnej Gruzji. Grę można zakupić za 12,19 zł na GOG.com. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Sniper: Ghost Warrior 3 na GOG.com
 2. Sniper: Ghost Warrior 3 - poradnik do gry

Outward

Outward to gra RPG z otwartym światem. Podczas zabawy trafiamy do krainy fantasy znanej jako Aurai. Tytuł kupimy w Epic Game Store za 42,60 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Outward w Epic Game Store
 2. Outward - poradnik do gry

Commandos 2: HD Remaster

Commandos 2: HD Remaster to zremasterowana wersja taktycznej strategii wydanej pierwotnie w 2001 roku. W czasie gry przenosimy się do czasów II wojny światowej i obejmujemy kontrolę na grupą komandosów działających za linią wroga. Tytuł kupimy w IndieGala za 9,49 euro (ok. 37,60 zł). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Commandos 2: HD Remaster w IndieGala

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.