filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 marca 2021, 13:08

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

Pokazano obsadę serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi

Wytwórnia Disney przedstawiła obsadę kolejnego serialu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen – poświęconej popularnemu rycerzowi Jedi produkcji Star Wars: Obi-Wan Kenobi.

W SKRÓCIE:

  1. poznaliśmy obsadę serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi;
  2. w produkcji zobaczymy m.in. Ruperta Frienda, Moses Ingram, Joela Edgertona, Indirę Varmę oraz Kumaila Nanjianiego.

Na oficjalnym kanale marki Star Wars na Twitterze opublikowano obrazek, który prezentuje obsadę serialu o rycerzu Jedi Obi-Wanie Kenobim.

W produkcji – poza Ewanem McGregorem (Obi-Wan) i Haydenem Christensenem (Darth Vader) – zobaczymy sporo całkiem rozpoznawalnych aktorów. Chodzi m.in. o Ruperta Frienda (możecie kojarzyć go z serialu Homeland, gdzie zagrał lubianego przez fanów Petera Quinna), Moses Ingram (ostatnio widzieliśmy ją na ekranie w Gambicie królowej na Netfliksie – wcieliła się tam w Jolene), Joela Edgertona (znanego m.in. z Bright i Czerwonej jaskółki), Indirę Varmę (grała Ellarię Sand w Grze o tron) czy Kumaila Nanjianiego (jego najlepiej znaną rolą jest chyba Dinesh Chugtai w komediowej Dolinie krzemowej).

Przypominamy, że serial Star Wars: Obi-Wan Kenobi pojawi się na platformie streamingowej Disney+ w 2022 roku. Według plotek Ewana McGregora możemy zobaczyć także w innej produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen – serii Star Wars: Andor, poświęconej jednemu z głównych bohaterów filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

  1. Star Wars – strona oficjalna