Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2021, 12:03

Obi-Wan pojawi się także w Star Wars: Andor

W sieci pojawiły się doniesienia, wedle których Obi-Wan Kenobi odegra istotną rolę w serialu Star Wars: Andor.

Fani Gwiezdnych wojen z niecierpliwością wypatrują premiery serialu o Obi-Wanie Kenobim. Okazuje się jednak, że ta produkcja nie będzie jedyną, w której zobaczymy tego Jedi. Jak donosi serwis The Illuminerdi, postać pojawi się również w Star Wars: Andor, czyli produkcji będącej prequelem Łotra 1.

Rycerza Jedi zagra oczywiście Ewan McGregor. Co ciekawe, rola Obi-Wana będzie czymś więcej niż gościnnym występem w jednym epizodzie. Według tych doniesień, postać pojawi się w kilku odcinkach i będzie miała duże znacznie dla fabuły serialu.

Oczywiście do czasu oficjalnego potwierdzenia udziału Ewana McGregora w Star Wars: Andor do tych doniesień należy podchodzić z dystansem.

Przypomnijmy, że produkcja serialu o Obi-Wanie ma ruszyć w tym miesiącu. Na razie niewiele wiadomo na temat tego projektu poza tym, że pojawi się w nim także Hayden Christensen jako Darth Vader. Przedwczoraj dowiedzieliśmy się także, że do obsady serialu dołączyła Indira Varma, czyli aktorka znana między innymi z Gry o tron.

Z kolei zdjęcia do Star Wars: Andor mają zakończyć się w lipcu tego roku, a premiera serialu zaplanowana została na przyszły rok. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że na jednym sezonie się nie skończy.

Poza tymi dwoma produkcjami fani Gwiezdnych wojen mogą również wypatrywać serialu The Book of Boba Fett oraz trzeciego sezonu The Mandalorian. W dalszych planach są m.in. Star Wars: Acolyte, Rangers of the New Republic oraz projekty koncentrujące się na postaciach Lando i Ahsoki.

  1. Star Wars – strona oficjalna