Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 marca 2021, 12:21

autor: Karol Laska

Aktorka z Gry o tron dołącza do obsady serialu Star Wars o Obi-Wanie

Poznaliśmy oficjalnie jedną z pierwszych członkiń obsady serialu Obi-Wan Kenobi. Jest nią Indira Varma - charakterystyczna aktorka (przede wszystkim serialowa) znana między innymi z Gry o tron.

Pod koniec wiosny ruszą prace zdjęciowe nad serialowym spin-offem Star Wars pod tytułem Obi-Wan Kenobi. Nadal jednak nie poznaliśmy pełnej obsady aktorskiej zaangażowanej do produkcji. Co prawda wiemy, że w tytułowej roli zobaczymy Ewana McGregora, a do kreacji Vadera powróci Hayden Christensen, ale poza tym żaden poważniejszy casting nie został ogłoszony (słyszeliśmy jedynie deklaracje Liama Neesona, jakoby chętnie wcielił się ponownie w Qui-Gona).

Na szczęście ta posucha informacyjna została wczoraj przerwana za sprawą serwisu Deadline, który podaje, że do grona aktorów w serialu Obi-Wan Kenobi dołączy Indira Varma. I nie zdziwimy się, jeżeli to imię i nazwisko nic Wam nie mówi, jednakże myślimy, że większość z Was pozna artystkę z twarzy. Oto jej zdjęcie:

Aktorka z Gry o tron dołącza do obsady serialu Star Wars o Obi-Wanie - ilustracja #1
Indira Varma (na zdjęciu) w roli Ellarii Sand w Grze o tron.

Varmę kojarzycie na pewno, jeśli oglądaliście Grę o tron. Zagrała tam dość charakterystyczną rolę Ellarii Sand - partnerki Oberyna Martella i nieprzyjemnej intrygantki nienawidzącej Lannisterów oraz sprawującej tymczasową władzę w Dorne. Aktorka znana jest także z paru innych seriali, jak na przykład Luther czy Rzym.

Nie wiemy, niestety, w kogo wcieli się Varma w Obi-Wanie Kenobim, ale jakoś nas to nie dziwi, gdyż ostatnie miesiące nie przyniosły nam żadnych ważniejszych szczegółów fabularnych, oprócz tych związanych z udziałem Dartha Vadera. Wiemy, że serial będzie się rozgrywał pomiędzy wydarzeniami z Zemsty Sithów a akcją z Nowej nadziei. Produkcji należy spodziewać się końcem 2021 bądź początkiem 2022 roku z zaznaczeniem, że są to czyste przewidywania.

  1. Star Wars kontratakuje - Disney zapowiedział masę nowych produkcji
  2. Strona internetowa marki Star Wars