Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 marca 2021, 12:05

autor: AlexB

Serial DOTA: Dragon's Blood na kolejnym zwiastunie

Netflix wypuścił nowy zwiastun serialu animowanego DOTA: Dragon’s Blood, czyli produkcji rozgrywającej się w świecie kultowej sieciowej produkcji firmy Valve. Będzie ona miała swoją premierę 25 marca.

Mniej więcej w połowie lutego po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowano nam DOTA: Dragon’s Blood – ośmioodcinkowy serial animowany, którego akcja będzie rozgrywała się w uniwersum znanym z głośnego cyklu sieciowych gier sygnowanych marką DOTA. Dowiedzieliśmy się wówczas, że będzie miał on swoją premierę na platformie Netflix już 25 marca. Data ta zbliża się wielkimi krokami, zatem przyszedł czas na nieco szersze spojrzenie na nadchodzącą produkcję. Zapraszamy do zapoznania się z jej kolejnym zwiastunem, który ujrzał w ostatnich godzinach światło dzienne.

Według oficjalnego opisu, DOTA: Dragon’s Blood skupi się na perypetiach skonfliktowanego ze sobą, lecz odważnego Smoczego Rycerza Daviona, który musi wykorzystać drzemiącą w nim moc smoka, by powstrzymać śmiertelnie groźne demony. Produkcja powstała we współpracy z firmą Valve, zatem miłośnicy gier mogą mieć pewność, że wszystko będzie zgodne z wykreowanym uniwersum.

  1. DOTA: Dragon’s Blood na platformie Netflix