Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 marca 2021, 12:38

autor: Karol Laska

Podstarzali superbohaterowie na zdjęciach z planu Dziedzictwa Jowisza, nowego sci-fi Netlixa

Netflix kontynuuje kampanię promocyjną serialu science fiction pod tytułem Dziedzictwo Jowisza. Tym razem udostępnił nagranie, na którym zobaczymy parę zdjęć z planu, przedstawiających głównych (super)bohaterów dzieła.

Pod koniec lutego Netflix uraczył nas teaserem swojego nowego serialu science fiction o nazwie Dziedzictwo Jowisza. Tak jak się spodziewaliśmy, był to dopiero początek większej kampanii promocyjnej dzieła. Wczoraj na YouTube trafił kolejny krótki filmik, w którym pokazano pierwsze kadry z produkcji oraz ich komiksowe odpowiedniki.

W taki sposób o materiale pisze Netflix w informacji prasowej:

W wideo widzimy jak ożywa najbardziej przerażający czarny charakter tego sezonu - Blackstar. Przedstawiamy Hutcha (Ian Quinlan), syna jednego z najgroźniejszych złoczyńców świata, a także Chloe Sampson (Elena Kampouris), córkę największych superbohaterów. Poznajemy Sheldona Sampsona (Josh Duhamel) we wcieleniu z 1929 r. i spotykamy Brandona (Andrew Horton), który jest jego synem. Następnie widzimy postaci z pierwszego pokolenia superbohaterów: Lady Liberty/Grace Sampson (Leslie Bibb), Utopian/Sheldon Sampson (Duhamel) i Brainwave/Walter Sampson (Ben Daniels).

Twórcy twierdzą też, że zagorzali fani komiksów dostrzegą w owym klipie parę sprytnie ukrytych easter eggów, a więc zachęcamy do dokładnego przestudiowania materiału. Zdjęcia z planu (nie tylko zawarte w powyższym nagraniu) zostały również udostępnione w sieci. Część z nich możecie zobaczyć tutaj:

Podstarzali superbohaterowie na zdjęciach z planu Dziedzictwa Jowisza, nowego sci-fi Netlixa - ilustracja #1
Źródło: Netflix
Podstarzali superbohaterowie na zdjęciach z planu Dziedzictwa Jowisza, nowego sci-fi Netlixa - ilustracja #2
Źródło: Netflix
Podstarzali superbohaterowie na zdjęciach z planu Dziedzictwa Jowisza, nowego sci-fi Netlixa - ilustracja #3
Źródło: Netflix

Przypominamy, że Jupiter’s Legacy powstaje na bazie komiksów superbohaterskich, a więc spodziewajmy się przede wszystkim mężczyzn i kobiet w kolorowych strojach oraz pelerynach (co zresztą widać na powyższych fotografiach). Miło będzie zobaczyć coś innego w tym podgatunku niż Marvel i DC – naprawdę cieszymy się, że takie rzeczy w końcu powstają i cieszą się uznaniem (za dowód można podać popularne The Boys). Dziedzictwo Jowisza zadebiutuje 7 maja 2021 roku na Netfliksie.

  1. Strona internetowa Netfliksa