Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 stycznia 2021, 13:46

autor: Karol Laska

Star Wars: Andor z więcej niż jednym sezonem, ale na razie bez K-2SO

Alan Tudyk, odtwórca roli droida K-2SO w Łotrze 1. Gwiezdnych wojnach - historiach, zdradził w jednym z wywiadów, że nie zobaczymy go jak na razie w nadchodzącym serialu pod tytułem Star Wars: Andor. Pojawi się dopiero w kolejnych sezonach.

W SKRÓCIE:
  1. trwają prace nad serialem Star Wars: Andor;
  2. odgrywający rolę K-2SO Alan Tudyk przyznał, że na razie nie bierze udziału w produkcji, ale powinniśmy się go spodziewać w kolejnych sezonach.

Serialowy prequel Łotra 1 pod tytułem Star Wars: Andor został zapowiedziany jeszcze przed wielkimi ogłoszeniami Disneya w kontekście przyszłości gwiezdnowojennego uniwersum. Jak dotąd wiedzieliśmy oczywiście, że skupi się na historii tytułowego Cassiana Andora (granego przez Diego Lunę), a wokół produkcji kręci się parę innych interesujących nazwisk, jak na przykład Stellan Skarsgard czy Kyle Soller.

Niestety, w pierwszym sezonie serialu na pewno nie zobaczymy Alan Tudyka, a ten odgrywał uwielbianą przez fanów Rogue One rolę droida K-2SO. Aktor przyznał się do tego w trakcie wywiadu na łamach serwisu Collider, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż wypaplał przy okazji, że czeka nas w przyszłości więcej części tegoż serialu, a całość nie skończy się na paru odcinkach. Nie martwmy się więc, K-2SO powróci, ale będziemy musieli na niego trochę poczekać.

Tak, serial jest aktualnie kręcony, ale nie ma mnie w nim. Jeśli jednak pozostanie na antenie, a jego historie wciąż będą opowiadane, to pojawię się wcześniej czy później.

Mam zamiar być w serialu. Po prostu fabuła przedstawiana przez Tony’ego Gilroya nie dotyczy przez jakiś czaś K-2SO. Nie mogę zdradzić zbyt wiele, ale na ten moment wiem, że nie zobaczycie mnie w pierwszym sezonie.

Tudyk potwierdził także, że prace produkcyjne nad Andorem trwają, a więc możemy się spodziewać, że zaplanowana na 2022 rok premiera dojdzie do skutku. Wcześniej jednak otrzymamy między innymi 3. sezon Mandalorianina oraz wyczekiwany przez wielu The Book of Boba Fett.

  1. Star Wars kontratakuje - Disney zapowiedział masę nowych produkcji
  2. Strona internetowa Star Wars
filmy i serialeGwiezdne wojny / Star Wars seriale Łotr 1. Gwiezdne wojny - Historie Disney+