Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Automobilista 2 (PC)

Automobilista 2 PC

Automobilista 2 to kontynuacja realistycznej gry wyścigowej wydanej w 2016 roku przez Reiza Studios. W czasie zabawy gracze wcielają się w profesjonalnych kierowców najważniejszych dyscyplin sportów motorowych.

Wyścigi | samochodowe | multiplayer | rzeczywistość wirtualna | elementy symulacyjne

PC Windows
Okładka Automobilista 2 (PC)

producent: Reiza Studios

wydawca: Reiza Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31marca2020

wczesny dostęp

30czerwca2020

1lipca2020

Steam

Automobilista 2 to kontynuacja realistycznej gry wyścigowej wydanej w 2016 roku, w której nacisk położony został na brazylijskie sporty motorowe. W czasie zabawy gracze biorą udział w zawodach z serii rajdowych oraz poznają najważniejsze postacie i osiągnięcia związane z tą dziedziną. Za produkcję i wydanie odpowiedzialne jest Reiza Studios.

Mechanika

Automobilista 2 jest grą wyścigową, która kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki. Gracz zasiada za kierownicą jednego z dostępnych pojazdów i bierze udział w wyścigach na rzeczywistych torach wyścigowych – od obiektów historycznych (np. Imola 1988), przez współczesne (np. Santa Cruz, Vir Full oraz Ibara) po trasy gokartowe. Wśród dostępnych pojazdów znaleźć można wiele licencjonowanych modeli: od gokartów po samochody formuły Vee. Każdy z nich charakteryzuje się odmienną mechaniką jazdy.

W czasie rajdów gracze muszą zawracać uwagę na szereg różnych aspektów, wpływających na zachowanie pojazdu. Warunki różnią się w zależności od pogody oraz właściwości konkretnego toru.

Tryby gry

Automobilista 2 oferuje kampanię fabularną do rozegrania w pojedynkę oraz wyścigi w trybie multiplayer.

Kwestie techniczne

Automobilista 2 działa na tym samym silniku co Project CARS. Dzięki temu produkcja oferuje wysokiej jakości grafikę zawierającą zaawansowane, dynamiczne systemy pogodowe i zmienne warunki panujące na torze.

Automobilista 2 oferuje także wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.3 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 107,99 PLN

Gry podobne do Automobilista 2

Wymagania wiekowe Automobilista 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Automobilista 2

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i7-8700K 3.7 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 11 GB GeForce GTX 1080 Ti lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core i5-3450 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 680 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7/10