Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 marca 2021, 13:30

autor: Adrian Werner

Trailer Mortal Kombat odtworzony w LEGO. Jest i Johnny Cage

W sieci pojawił się uroczy animowany filmik odtwarzający zwiastun filmu Mortal Kombat za pomocą klocków LEGO. W przeciwieństwie do twórców ekranizacji, autor nie zapomniał o Johnnym Cage’u.

Mortal Kombat to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, więc nie jest specjalnym zaskoczeniem, że doczekał się fanowskiej wersji LEGO. Materiał przygotował Jekester, który wcześniej opublikował analogiczne przeróbki takich produkcji jak The Batman czy Loki.

Zwiastun LEGO bazuje na trailerze Mortal Kombat z lutego tego roku. Filmik wiernie odtwarza pierwowzór, ale, co najpewniej ucieszy fanów marki, dodaje krótką scenkę wprowadzającą, w której pojawia się Johnny Cage. Tego popularnego wojownika zabraknie niestety w najnowszej kinowej adaptacji serii.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat trafi na ekrany kin 16 kwietnia tego roku. W Stanach Zjednoczonych produkcję będzie można obejrzeć od dnia premiery także na streamingowej platformie HBO Max. Niestety, usługa ta w Polsce zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021 roku.

  1. Mortal Kombat 11 – poradnik do gry
  2. Recenzja gry Mortal Kombat 11 – przyczajony smok, ukryty grind
  3. Strona internetowa HBO Max