Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2006, 11:50

autor: Jiker

Rainbow Six: Vegas w wersjach na konsole PS3 i PSP zalicza opóźnienie

Od wczoraj Amerykanie mogą już testować najnowszą odsłonę serii Rainbow Six, noszącą podtytuł Vegas. Jest to jednak wersja przeznaczona tylko na konsolę Xbox 360. Co się więc dzieje z odsłonami powstającymi na PSP oraz PLAYSTATION 3?

Od wczoraj Amerykanie mogą już testować najnowszą odsłonę serii Tom Clancy’s Rainbow Six, noszącą podtytuł Vegas. Jest to jednak wersja przeznaczona tylko na konsolę Xbox 360. Co się więc dzieje z odsłonami powstającymi na PSP oraz PLAYSTATION 3?

UbiSoft udziela następującej odpowiedzi: ich premiera została przełożona. Obie edycje zostaną wydane na amerykańskim rynku nie wcześniej niż 30 stycznia 2007 roku. Stary Kontynent poczeka na tę drugą znacznie dłużej – wiadomym jest, że z powodu przesunięcia europejskiej premier PS3 Rainbow Six: Vegas trafi na półki sklepowe najwcześniej pod koniec marca 2007 roku. Głównym powodem opóźnienia premiery obu wersji jest chęć dopracowania trybu rozgrywki sieciowej, tak aby nie odbiegał on w żadnym stopniu od tego, co oferuje Xbox 360.

W świetle informacji sprzed kilku miesięcy (m.in. rezygnacja z opcji online w przypadku Tony Hawk: Project 8), należy tę wiadomość traktować jako ze wszech miar pozytywną.