Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2017, 12:43

autor: Góral

Raiders of the Broken Planet - otwarta beta i pierwsza kampania ukażą się w tym miesiącu

Poznaliśmy termin premiery pierwszej kampanii gry Raiders of the Broken Planet. Alien Myths ukaże się 22 września, a wcześniej odbędą się otwarte beta-testy produkcji na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Studio MercurySteam ujawniło termin premiery gry Raiders of the Broken Planet. Nowa produkcja twórców Castlevania: Lords of Shadow ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 22 września bieżącego roku. Wcześniej doczekamy się jednak otwartych beta-testów. Odbędą się one w dniach 15-16 września na wszystkich docelowych platformach sprzętowych. Podczas zabawy sprawdzimy dwie pierwsze misje – First Round (samouczek z liderem Raidersów o imieniu Harec – jedyne „zadanie” w całej grze dostępne tylko w singleplayerze) oraz Hanging by a Thread. W drugim przypadku naszym celem będzie uratowanie wojownika Lycusa Diona. Rozgrywka w tej misji odbywać ma się zarówno w singlu, jak i w multiplayerze, w trybie 4 vs 1.

Sama gra rozprowadzana będzie za darmo, ale oferować ma tylko Prolog, czyli wspomniane dwie misje dostępne w becie. Resztę zawartości, a właściwie to pierwszą kampanię Alien Myths, kupimy za 9,99 euro, czyli około 42 zł.

Kampania Raiders of the Broken Planet udostępniana będzie w kilku epizodach. - Raiders of the Broken Planet - otwarta beta i pierwsza kampania ukażą się w tym miesiącu - wiadomość - 2017-09-08
Kampania Raiders of the Broken Planet udostępniana będzie w kilku epizodach.

Raiders of the Broken Planet zostało oficjalnie zapowiedziane w kwietniu 2016 roku. Będzie to gra akcji, w której pokierujemy różnymi postaciami walczącymi o kontrolę nad Aleph – źródłem potężnej energii. W pierwszej kampanii Alien Myths będziemy szukać legendarnych istot zwanych Protectors, które być może pomogą nam pokonać wrogów. W planach studia znajdują się jeszcze trzy dodatkowe epizody – Wardog Fury, Hades Betrayal i Council Apocalypse. Termin ich premiery nie jest znany.