Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2017, 10:59

autor: Góral

Otwarta beta Raiders of the Broken Planet już dostępna

Zgodnie ze złożoną niedawno obietnicą studio MercurySteam rozpoczęło otwarte beta-testy gry akcji Raiders of the Broken Planet.

Ostatnio studio MercurySteam poinformowało, że w dniach 15-16 września odbędą się otwarte beta-testy gry Raiders of the Broken Planet. Słowa dotrzymano i produkcję możecie już pobrać ze Steama, sklepu Xbox Games lub PlayStation Store. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że zabawa potrwa nieco dłużej – do poniedziałku 18 września. Ważąca 5-7 GB (w zależności od platformy sprzętowej) beta pozwala na zabawę w Prologu, w samouczku First Round oraz misji Hanging by a Thread, którą rozgrywać można nie tylko w singlu, ale i multiplayerze.

Otwarta beta Raiders of the Broken Planet już dostępna - ilustracja #1
Raiders of the Broken Planet w skrócie:
  1. przygodowa gra akcji na PC, PS4 i XOne;
  2. stworzona przez studio MercurySteam;
  3. pierwsza kampania ukaże się 22 września.

Premiera pełnej wersji odbędzie się za kilka dni, a dokładniej pisząc 22 września. Wtedy w sklepach cyfrowej dystrybucji pojawi się Alien Myths, czyli pierwsza z czterech planowanych kampanii. Pozostałe to Wardog Fury, Hades Betrayal i Council Apocalypse. Każda z nich sprzedawana będzie w cenie 9,99 euro, a więc około 42 zł. Oprócz nowych historii, twórcy skupią się w poszczególnych odcinkach na innych postaciach i wprowadzą kolejnych grywalnych bohaterów.