Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2021, 19:43

PS Plus na sierpień 2021 - Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2 i Hunter's Arena: Legends

Potwierdził się przeciek dotyczący oferty PlayStation Plus na sierpień. Przyszły miesiąc pozwoli abonentom na sprawdzenie kolejnych gier, w tym debiutującego Hunter's Arena: Legends oraz Plants vs Zombies: Battle for Neighborville.

Sony oficjalnie przedstawiło sierpniową ofertę PlayStation Plus. W przyszłym miesiącu abonenci usługi będą mogli odebrać trzy produkcje. Posiadacze PlayStation 4 sprawdzą Plants vs Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2. Oba tytuły będą też grywalne na PS5 w ramach wstecznej kompatybilności, ale na tej konsoli otrzymamy także możliwość zagrania w Hunter's Arena: Legends, które zadebiutuje jednocześnie z nową ofertą. Wszystkie trzy gry będą dostępne od 3 sierpnia do 6 września.

Przypominamy, że do 2 sierpnia macie czas na odebranie trzech gier z lipcowej (oraz jednej z czerwcowej) oferty PS Plus: Call of Duty: Black Ops IIII, WWE 2K Battlegrounds, A Plague Tale: Innocence oraz Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown.

Oferta PS Plus na sierpień

  1. Plants vs Zombies: Battle for Neighborville (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 3 sierpnia do 6 września
  2. Tennis World Tour 2 (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 3 sierpnia do 6 września
  3. Hunter's Arena: Legends (PS4, PS5) – od 3 sierpnia do 6 września

Gry wycofane z PS Plus w sierpniu

  1. Call of Duty: Black Ops IIII (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)
  2. WWE 2K Battlegrounds (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)
  3. A Plague Tale: Innocence (PS5)
  4. Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej