Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 lipca 2021, 11:25

Wyciekł sierpniowy PS Plus; Sony przypadkowo pokazało gry

Wyciekła zawartość sierpniowego PS Plusa. Z informacji zamieszczonych przypadkowo na stronie usługi wynika, że odbierzemy trzy pozycje - Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2 i Hunter's Arena: Legends.

Sony przypadkowo zdradziło zawartość sierpniowej edycji PS Plusa. Z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie usługi wynika, że w przyszłym miesiącu obierzemy trzy tytuły – Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2 i Hunter's Arena: Legends. Pierwsze dwie trafią do posiadaczy PS4, ostatnia natomiast przeznaczona jest wyłącznie na PS5. Na ten moment witryna pokazuje znowu jedynie lipcową ofertę.

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville to utrzymana w humorystycznej konwencji sieciowa strzelanka TPP, w której trafiamy w sam środek konfliktu między zombie a roślinami. Tym razem walki toczą się w tytułowym Neighborville i jego okolicach.

Tennis World Tour 2 to symulator tenisa ziemnego, który oferuje wysoki realizm rozgrywek. Podczas zabawy możemy wcielić się w jedno z 38 sportowców, wśród których znaleźli się między innymi Roger Federer i Rafael Nadal.

Hunter’s Arena: Legends to połączenie battle royale i MMORPG z widokiem trzecioosobowym. Tytuł pozwala na walki nie tylko z innymi graczami, ale także ze znajdującymi się na mapie potężnymi istotami. Produkcja ma trafić na rynek w pełnej wersji 3 sierpnia.

  1. PS Plus – oficjalna strona usługi