Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 25 lipca 2021, 11:38

autor: Czaruś

Morrowind Rebirth 5.5 - liczne ulepszenia w nowej wersji moda

Rozwijany od ponad 10 lat mod do gry The Elder Scrolls 3: Morrowind doczekał się kolejnej dużej aktualizacji. Niesie ona ze sobą wiele zmian.

W SKRÓCIE

  1. Do sieci trafiła duża aktualizacja do moda Morrowind Rebirth.
  2. Po raz kolejny poprawiono wiele aspektów projektu – ulepszono wnętrza budynków, dodano nowe przedmioty oraz usunięto błędy.

Twórcy moda Morrowind Rebirth z pewnością nie można odmówić samozaparcia. Autor używający pseudonimu Trancemaster_1988 już od ponad 10 lat rozwija swoje dzieło, regularnie dokonując różnych przeróbek i poprawek. Wczoraj ukazała się aktualizacja z numerem 5.5, która ulepsza wiele elementów modyfikacji.

Jej najnowsza wersja w dużej mierze skupiła się na wyglądzie The Elder Scrolls III: Morrowind. Wprowadzono liczne poprawki do wnętrz budynków, nie zapomniano również upiększyć krajobrazu. Wyważono także lepiej rozgrywkę – zmniejszono liczbę punktów życia wielu przeciwnikom, a niektórymi broniami wykonuje się teraz szybsze ataki.

Aktualizacja 5.5 oferuje też wiele mniejszych zmian. Lista jest dość długa: dodano nowe przedmioty, naprawiono błędy, poprawiono zachowania NPC-ów oraz podmieniono tekstury niektórym obiektom. O wszystkich usprawnieniach przeczytacie tutaj.

Morrowind Rebirth jest zdecydowanie wart polecenia osobom chcącym wrócić do kultowego TES 3 po latach. Modyfikacja poprawia grę we wszystkich aspektach. Przed instalacją należy się jednak zaopatrzyć w dodatki oraz w Morrowind Code Patch, chyba że korzystacie z projektu OpenMW.

  1. Morrowind Rebirth – strona oficjalna moda
  2. Morrowind Rebirth na naszym FTP
  3. Kultowy RPG, który przetarł szlaki Skyrimowi – 15. urodziny gry The Elder Scrolls III: Morrowind
  4. The Elder Scrolls III: Morrowind - recenzja gry
  5. The Elder Scrolls III: Morrowind - poradnik do gry