Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2021, 17:33

PS Plus na lipiec 2021 - Call of Duty: Black Ops 4 i A Plague Tale: Innocence

Jeden zdementowany przeciek może nie powstrzymać A Plague Tale: Innocence przed pojawieniem się w usłudze PlayStation Plus. Względnie wiarygodne źródło donosi, jakoby gra była jednym z trzech tytułów, które zostaną udostępnione w ramach abonamentu Sony.

Aktualizacja

Sony nie czekało, aż informacje o przecieku obiegną sieć. Na Twitterze potwierdzono, że w lipcu abonenci PlayStation Plus zagrają w A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops IIII i WWE 2K Battlegrounds. Wszystkie te tytuły będą dostępne od 6 lipca do 2 sierpnia. Dzień przed pojawieniem się tych trzech tytułów będzie ostatnim, w którym PS Plus pozwoli na sprawdzenie Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter V: Ultimate Showdown oraz Operation: Tango (tylko na PS5).

Oryginalna wiadomość:

Niedawne plotki mówiły o pojawieniu się A Plague Tale: Innocence w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Niestety, szybko zostały one obalone, ale – co zabawne – możliwe, że dzieło studia Asobo i tak zagości w usłudze Sony. Na francuskim Dealabs (stanowiącym część znanego Polakom Peppera) pojawiła się informacja od moderatorów strony, że 6 lipca abonenci PS Plus otrzymają dostęp do trzech gier: A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops IIII i WWE 2K Battlegrounds. Tylko dwie ostatnie sprawdzimy także na PlayStation 4 – pierwsza z nich będzie zarezerwowana dla posiadaczy PS5. Zaznaczmy, że to wciąż niepotwierdzona pogłoska, aczkolwiek nie powinniśmy długo czekać na oficjalne informacje od Sony.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Oficjalna strona marki PlayStation
  2. 8 rzeczy, które wkurzają mnie w graniu na konsolach

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej