Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2024, 19:00

PS Plus Extra i Premium na czerwiec 2024. Wśród 14 gier nie brakuje strategicznych i RPG-owych hitów

Czerwcowa oferta PS Plusa Extra i Premium wzbogaca abonament Sony o 14 gier, wśród których znajdziemy wysoko oceniane strategie i RPG akcji.

Źródło fot. Capcom.
i

AKTUALIZACJA:

Wymienione poniżej gry są już dostępne dla abonentów PS Plusa Extra i Premium. Warto dodać, że 17 lipca z usług wypadnie sześć produkcji:

  1. Tiny-Tina's Wonderlands (PS5, PS4);
  2. Dysmantle (PS5, PS4);
  3. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure (PS5, PS4);
  4. Fast & Furious: Spy Racers Rise of Sh1ft3r (PS5, PS4);
  5. Kingdom: Two Crowns (PS4);
  6. Saints Row IV: Re-Elected (PS4).

Oryginalna wiadomość (12 czerwca, godz. 19:04)

Poznaliśmy listę gier, które wkrótce zasilą abonament PS Plus w wariancie Extra oraz Premium. 18 czerwca usługa Sony wzbogaci się o 14 tytułów, wśród których znajdziemy kilka mocnych pozycji – co ważne, reprezentujących różne gatunki.

Czerwcowy zestaw składa się m.in. z wysoko ocenianej odsłony serii Monster Hunter o podtytule Rise czy najnowszego Football Managera. Z oferty Sony powinni ucieszyć się również fani strategii oraz gier LEGO.

PS Plus Extra i Premium na czerwiec 2024

PS Plus Premium na czerwiec 2024

  1. Daxter (PS4/PS5)
  2. Ghosthunter (PS4/PS5)
  3. Kayak VR: Mirage (PS VR2)
  4. LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (PS4/PS5)

Warto zaznaczyć, że to już druga „dostawa” gier do PS Plusa w tym miesiącu. Wcześniej do usługi – z okazji Days of Play 2024 – trafiło m.in. Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition. Po pełną listę produkcji, które wówczas zasiliły ów abonament, odsyłam Was do osobnej wiadomości.

PlayStation Plus kupisz tutaj

Marcin Przała

Marcin Przała

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Grami interesuje się od najmłodszych lat, a szczególne miejsce w jego sercu zajmują Call of Duty 4: Modern Warfare i Dragon Age: Początek. Zamiłowanie do elektronicznej rozrywki sprawiło, że tematem jego pracy licencjackiej stało się zjawisko immersji. Dzisiaj przede wszystkim miłośnik soulslike'ów oraz klasycznych RPG-ów. Poza grami lubi literaturę z gatunku dark fantasy, a ponadto od wielu lat z zapartym tchem śledzi rozgrywki angielskiej Premier League, gdzie gra jego ukochany klub – Chelsea.

więcej