Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS4XONESwitch
Okładka LEGO The Incredibles (PC)

LEGO Iniemamocni

LEGO The Incredibles

Studio Traveller’s Tales sięga po licencję filmowej serii Iniemamocni i oddaje w ręce graczy kolejną platformówkę akcji w konwencji LEGO.

Zręcznościowe | filmy animowane | LEGO | platformówki 3D | humorystyczne | na 2 osoby | kooperacja | przygodowe gry akcji | podzielony/wspólny ekran

Okładka LEGO The Incredibles (PC)

data premiery gry:

15cze2018

PC PS4 XONE Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO The Incredibles to następna odsłona cyklu platformowych gier akcji, nad którym pieczę sprawuje studio Traveller’s Tales. Produkcja została oparta na licencji filmowej serii Iniemamocni, a na platformie PC, PS4 itd. pojawiła się nakładem firmy Warner Bros Interactive Entertainment.

Fabuła

Historia przedstawiona w LEGO The Incredibles w dość luźny sposób odtwarza wydarzenia zaprezentowane w obu filmach. W trakcie rozgrywki gracze przejmują więc kontrolę nad herosami znanymi ze srebrnego ekranu (mowa przede wszystkim o Panu Iniemamocnym i jego rodzinie, choć w toku zmagań można się wcielić również w inne osobistości), którzy muszą stawić czoła złowrogiemu Syndromowi pragnącemu zniszczyć wszystkich superbohaterów.

Mechanika

Zabawa w wydanym na platformie PC, PS4 itd. LEGO The Incredibles opiera się na pomysłach, które znamy z wcześniejszych gier spod szyldu LEGO. W trakcie rozgrywki przemierzamy lokacje znane z filmów, walczymy z napotkanymi nieprzyjaciółmi (robiąc przy tym użytek z unikalnych zdolności poszczególnych postaci), a także rozwiązujemy nieskomplikowane zagadki.

Tryby gry

Podobnie jak we wcześniejsze produkcje spod szyldu duńskich klocków, LEGO The Incredibles pozwala na zabawę tak w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer przeznaczonym dla maksymalnie dwóch osób.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika wydanego na platformę PC, PS4 itd. LEGO The Incredibles prezentuje przyzwoity poziom wykonania, stylistycznie nawiązując do filmowych pierwowzorów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 65 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,6 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 169,00 PLN

Klasyfikacja PEGI LEGO Iniemamocni

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe LEGO Iniemamocni

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-3240 3.4 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850 lub lepsza
  • 16 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1/10 64-bit
LEGO The Incredibles już oficjalnie. Gra ukaże się 15 czerwca
LEGO The Incredibles już oficjalnie. Gra ukaże się 15 czerwca

wiadomość29 marca 2018

Zespół Traveller's Tales oficjalnie zapowiedział LEGO The Incredibles, czyli grę bazującą na filmowej serii Iniemamocni. Produkcja zadebiutuje 15 czerwca tego roku.

Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO
Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO

wiadomość19 marca 2018

W zestawach klocków powiązanych z zapowiedzianym na czerwiec filmem Iniemamocni 2 pojawiły się reklamy gry LEGO The Incredibles od studia Traveller's Tales. Produkcja trafi na PC, Xboksa One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

PC
PS4
XONE
Switch