Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2018, 10:32

Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO

W zestawach klocków powiązanych z zapowiedzianym na czerwiec filmem Iniemamocni 2 pojawiły się reklamy gry LEGO The Incredibles od studia Traveller's Tales. Produkcja trafi na PC, Xboksa One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO - ilustracja #1

O jakość „klockowych” Iniemamocnych raczej nie ma się co obawiać. Traveller’s Tales ma bowiem wprawę w tworzeniu gier opartych na podobnych postaciach – od 2012 roku brytyjskie studio wydało aż pięć produkcji z superbohaterami w roli głównej, a każda z nich zbierała co najmniej przyzwoite noty. Najlepiej przyjęte zostało LEGO Marvel Super Heroes: średnia ocen tego tytułu wynosi 83/100 w serwisie Metacritic.

Lata mijają, a pomysły na „klockowe” adaptacje popularnych marek od studia Traveller’s Tales nadal się nie kończą. Tym razem brytyjski zespół weźmie na warsztat Iniemamocnych – animację stworzoną przez wytwórnie Pixar i Disney, która zadebiutowała w 2004 roku, a w czerwcu otrzyma długo wyczekiwaną kontynuację. Pogłoski na temat LEGO The Incredibles pojawiły się po raz pierwszy w styczniu, teraz jednak możemy uznać je za potwierdzone – reklama gry pojawiła się bowiem w powiązanych z nadchodzącym filmem zestawach klocków, które trafiły już na amerykańskie półki sklepowe.

Rodzina Iniemamocnych dołączy do postaci z Władcy Pierścieni, Piratów z Karaibów, Gwiezdnych Wojen, komiksów DC i Marvela oraz wielu, wielu innych. - Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO - wiadomość - 2018-03-19
Rodzina Iniemamocnych dołączy do postaci z Władcy Pierścieni, Piratów z Karaibów, Gwiezdnych Wojen, komiksów DC i Marvela oraz wielu, wielu innych.

Produkcja ma zadebiutować w tym roku – zapewne w podobnym terminie, co Iniemamocni 2 – i trafić na PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch. Szczegóły rozgrywki pozostają tajemnicą, choć trudno oczekiwać drastycznych zmian w formule – przez lata Traveller’s Tales wypracowało sobie przyjemne, choć do bólu powtarzalne mechaniki zabawy, i mało prawdopodobne, by zespołowi nagle zachciało się odważniejszych eksperymentów. Jeśli jednak ufać styczniowym pogłoskom, w grze zobaczymy wydarzenia z obu filmów, jak i sporo smaczków z innych produkcji Pixara. Dla brytyjskiego dewelopera jest to bowiem pierwsza okazja do współpracy z kalifornijską wytwórnią.

Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO - ilustracja #3

Według wspomnianych powyżej pogłosek ze stycznia LEGO The Incredibles to tylko jedna z produkcji, którą wyda Traveller’s Tales w trwającym roku. Brytyjczycy mają bowiem podobno w planach kolejny tytuł z uniwersum DC Comics. Po trylogii LEGO Batman, skupiającej się w głównej mierze na superbohaterach, deweloperzy chcą tym razem wziąć pod lupę ikonicznych złoczyńców, takich jak Joker, Harley Quinn czy Lex Luthor. To mógłby być całkiem ciekawy eksperyment – oby tylko wyszedł lepiej, niż filmowy Legion samobójców!

  1. Oficjalna strona internetowa studia Traveller’s Tales
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Iniemamocni

LEGO Iniemamocni