Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2018, 10:32

Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO

W zestawach klocków powiązanych z zapowiedzianym na czerwiec filmem Iniemamocni 2 pojawiły się reklamy gry LEGO The Incredibles od studia Traveller's Tales. Produkcja trafi na PC, Xboksa One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO - ilustracja #1

O jakość „klockowych” Iniemamocnych raczej nie ma się co obawiać. Traveller’s Tales ma bowiem wprawę w tworzeniu gier opartych na podobnych postaciach – od 2012 roku brytyjskie studio wydało aż pięć produkcji z superbohaterami w roli głównej, a każda z nich zbierała co najmniej przyzwoite noty. Najlepiej przyjęte zostało LEGO Marvel Super Heroes: średnia ocen tego tytułu wynosi 83/100 w serwisie Metacritic.

Lata mijają, a pomysły na „klockowe” adaptacje popularnych marek od studia Traveller’s Tales nadal się nie kończą. Tym razem brytyjski zespół weźmie na warsztat Iniemamocnych – animację stworzoną przez wytwórnie Pixar i Disney, która zadebiutowała w 2004 roku, a w czerwcu otrzyma długo wyczekiwaną kontynuację. Pogłoski na temat LEGO The Incredibles pojawiły się po raz pierwszy w styczniu, teraz jednak możemy uznać je za potwierdzone – reklama gry pojawiła się bowiem w powiązanych z nadchodzącym filmem zestawach klocków, które trafiły już na amerykańskie półki sklepowe.

Rodzina Iniemamocnych dołączy do postaci z Władcy Pierścieni, Piratów z Karaibów, Gwiezdnych Wojen, komiksów DC i Marvela oraz wielu, wielu innych. - Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO - wiadomość - 2018-03-19
Rodzina Iniemamocnych dołączy do postaci z Władcy Pierścieni, Piratów z Karaibów, Gwiezdnych Wojen, komiksów DC i Marvela oraz wielu, wielu innych.

Produkcja ma zadebiutować w tym roku – zapewne w podobnym terminie, co Iniemamocni 2 – i trafić na PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch. Szczegóły rozgrywki pozostają tajemnicą, choć trudno oczekiwać drastycznych zmian w formule – przez lata Traveller’s Tales wypracowało sobie przyjemne, choć do bólu powtarzalne mechaniki zabawy, i mało prawdopodobne, by zespołowi nagle zachciało się odważniejszych eksperymentów. Jeśli jednak ufać styczniowym pogłoskom, w grze zobaczymy wydarzenia z obu filmów, jak i sporo smaczków z innych produkcji Pixara. Dla brytyjskiego dewelopera jest to bowiem pierwsza okazja do współpracy z kalifornijską wytwórnią.

Iniemamocni otrzymają własną grę w świecie LEGO - ilustracja #3

Według wspomnianych powyżej pogłosek ze stycznia LEGO The Incredibles to tylko jedna z produkcji, którą wyda Traveller’s Tales w trwającym roku. Brytyjczycy mają bowiem podobno w planach kolejny tytuł z uniwersum DC Comics. Po trylogii LEGO Batman, skupiającej się w głównej mierze na superbohaterach, deweloperzy chcą tym razem wziąć pod lupę ikonicznych złoczyńców, takich jak Joker, Harley Quinn czy Lex Luthor. To mógłby być całkiem ciekawy eksperyment – oby tylko wyszedł lepiej, niż filmowy Legion samobójców!

  1. Oficjalna strona internetowa studia Traveller’s Tales