Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2011, 13:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Przesunięto premierę nowej odsłony SSX

Firma Electronic Arts ogłosiła dokładną datę premiery nowej odsłony serii SSX. Gra ukaże się nieco później, niż do tej pory zapowiadano.

Firma Electronic Arts przesunęła datę premiery nadchodzącej odsłony serii gier sportowych SSX. Na szczęście mowa o stosunkowo niewielkim, miesięcznym poślizgu.

Na prezentacji zimowego portfolio wydawcy w Londynie ogłoszono, że SSX zadebiutuje 17 lutego 2012 roku w Europie, a trzy dni wcześniej pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Poprzednio zapowiadano, że gra ukaże się w styczniu przyszłego roku.

Przesunięto premierę nowej odsłony SSX - ilustracja #1

Prawdopodobnie tuż przed debiutem pełnej wersji doczekamy się dema prezentującego namiastkę możliwości końcowego produktu. Trzy miesiące temu taką informację podał jeden z producentów omawianego tytułu, choć nie zdradził jakichkolwiek szczegółów na temat ewentualnej zawartości próbki.

SSX przygotowywany jest z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Użytkownicy tej pierwszej platformy mogą liczyć na ekskluzywną zawartość w postaci dodatkowej góry Fudżi, na której będziemy mogli toczyć zmagania. Jest to swego rodzaju prezent wprowadzony na mocy umowy podpisanej między firmą Sony a Electronic Arts.