Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2008, 15:00

autor: vampire

Przedpremierowe zamówienia na Left 4 Dead w Steamie

Firma Valve Software ma dobrą wiadomość dla osób wyczekujących premiery Left 4 Dead, którym przy okazji nie zależy na płycie i pudełku - 18 listopada, czyli w dniu amerykańskiego debiutu gry będzie ona dostępna do pobrania we wszystkich krajach na świecie za pośrednictwem Steamu. Przedpremierowe zamówienia można składać już teraz.

Firma Valve Software ma dobrą wiadomość dla osób wyczekujących premiery Left 4 Dead, którym przy okazji nie zależy na płycie i pudełku - 18 listopada, czyli w dniu amerykańskiego debiutu gry będzie ona dostępna do pobrania we wszystkich krajach na świecie za pośrednictwem Steamu. Przedpremierowe zamówienia można składać już teraz, w dodatku ci, którzy zdecydują się na taki zakup zaoszczędzą na nim 10% standardowej ceny (podobnie jak nabywcy tradycyjnych edycji) - będą musieli zapłacić 44,99 USD, czyli około 118 zł. Przypomnijmy jeszcze, że w Europie Left 4 Dead ukaże się 21 listopada, jednocześnie na PC oraz Xboxie 360. Wydania w naszym kraju podjęła się firma Electronic Arts Polska, a sugerowana przez nią cena wynosi 139,90 zł za komputerową wersję produkcji i 209,90 zł za konsolową.

Przedpremierowe zamówienia na Left 4 Dead w Steamie - ilustracja #1

Wspomniana dziesięcioprocentowa zniżka jest częścią ogromnej kampanii reklamowej, na którą Valve Software przeznaczyło przeszło 10 milionów dolarów, i która jak niedawno pisaliśmy już przynosi skutki. Liczba złożonych zamówień stale rośnie, obecnie mówi się, że Left 4 Dead cieszy się o ponad 65% większą popularnością niż Orange Box (przed premierą). Na początku przyszłego miesiąca zarówno posiadacze PC jak i Xboxów 360 będą mogli zapoznać się z demem gry, co zapewne pomoże w podjęciu decyzji o zakupie osobom, które wciąż jeszcze się wahają.