Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2010, 17:10

autor: Olek

Przebierz się za asasyna na nocną premierę Assassin's Creed: Brotherhood

Fani przygód Ezio Auditore de Firenze odliczają już godziny do europejskiej premiery najnowszej gry z serii Assassin's Creed. Polski oddział koncernu Ubisoft zachęca graczy, by przebrali się za asasynów i w nocy z środy na czwartek (17/18 listopada) odwiedzili warszawski Empik Junior. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą egzemplarze gry Assassin's Creed: Brotherhood w specjalnej cenie.

Fani przygód Ezio Auditore de Firenze odliczają już godziny do europejskiej premiery najnowszej gry z serii Assassin's Creed. Polski oddział koncernu Ubisoft zachęca graczy, by przebrali się za asasynów i w nocy z środy na czwartek (17/18 listopada) odwiedzili warszawski Empik Junior. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą egzemplarze gry Assassin's Creed: Brotherhood w specjalnej cenie oraz masa innych atrakcji.

O hucznej imprezie, jaką w związku z polską premierą najnowszej odsłony cyklu Assassin's Creed szykuje wydawca, informowaliśmy już kilka dni temu. Dzisiaj koncern Ubisoft przekazał kolejną garść szczegółów na jej temat.

Przebierz się za asasyna na nocną premierę Assassin's Creed: Brotherhood - ilustracja #1

Osoby, które w środę w nocy przyjdą do Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej będą mogły kupić Assassin's Creed: Brotherhood nie tylko na dwa dni przed oficjalną sklepową premierą (19 listopada), ale także w specjalnej cenie. Podczas trwania imprezy gra w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 sprzedawana będzie za 199,90 zł. Nie zabraknie także trudnej do zdobycia limitowanej edycji kolekcjonerskiej. Specjalnie z tej okazji do sklepu ściągnięto już dużą partię edycji Codex.

Wśród pozostałych nocnych atrakcji szczególnie ciekawie zapowiada się „cosplay”. Ubisoft zachęca graczy do udziału w konkursie na najlepsze przebranie związane z serią Assassin's Creed. Jury, w którym zasiądzie m.in. redaktor naczelny serwisu GRYOnline.pl, wyłoni trzech zwycięzców. Zostaną oni uhonorowani okazałymi figurkami Ezio.

W programie imprezy przewidziano też wiele niespodzianek, zabawy z udziałem publiczności oraz prezenty dla pierwszych gości i nabywców gry. Warto pamiętać, że wstęp jest wolny, więc jeśli tylko ktoś mieszka w Warszawie lub okolicach i nie kładzie się spać przed godziną 23.00, to w nocy z środy na czwartek warto choć na chwilę zajrzeć do Empiku Junior.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.