Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2010, 17:26

autor: Jiker

Ubisoft zaprasza na premierową imprezę Assassin's Creed: Brotherhood

Polski oddział firmy Ubisoft poinformował, że choć oficjalna polska premiera przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood odbędzie się 19 listopada, to wybrani szczęśliwcy będą mogli zakupić własny egzemplarz nowych przygód Ezio Auditore de Firenze już dwa dni wcześniej.

Polski oddział firmy Ubisoft poinformował, że choć oficjalna polska premiera konsolowych wersji przygodowej gry akcji Assassin’s Creed: Brotherhood odbędzie się 19 listopada, to wybrani szczęśliwcy będą mogli zakupić własny egzemplarz nowych przygód Ezio Auditore de Firenze już dwa dni wcześniej. Takowa możliwość pojawi się za sprawą specjalnej, premierowej imprezy, która odbędzie się w salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Jej start przewidziany został na godzinę 23:00.

Ubisoft zaprasza na premierową imprezę Assassin's Creed: Brotherhood - ilustracja #1

W związku z powyższym faktem producent gry przygotował dla gości wiele niespodzianek i atrakcji. Dla przykładu pierwsze 50 osób, które zjawi się na premierze, otrzyma specjalny zestaw znaczków z gry, z kolei 400 fanów marki AC będzie mogło liczyć na prezent w postaci podkładki pod kubek. Na gości czekają również konkursy, w których do wygrania będą egzemplarze gry oraz książki Assassin’s Creed Renesans.

Ponadto na tych, którzy czują się na siłach zostać prawdziwym Asasynem, czeka specjalny konkurs na najlepsze przebranie (tzw. cos-play). Jury w składzie Marcin Kosman (www.gamezilla.pl), Piotr Gnyp (www.polygamia.pl), Łukasz Malik (www.gry-online.pl), Tymon Smektała (www.cdaction.pl) oraz Łukasz Wiśniewski (www.gram.pl) wyłoni 3 osoby, które nagrodzi wyjątkowymi figurkami Ezio. Dodatkowo podczas spotkania odbędzie się wywiad z tłumaczem książki Assassin’s Creed Renesans, Tomaszem Brzozowskim.

Ubisoft zaprasza na premierową imprezę Assassin's Creed: Brotherhood - ilustracja #2

Co więcej, specjalne prezenty otrzymają także osoby, które w trakcie premierowego wieczoru zdecydują się na zakup egzemplarza Assassin’s Creed: Brotherhood. Mianowicie dla pierwszych 5 osób firma Ubisoft przygotowała zestawy z książką Assassin’s Creed Renesans, a dla kolejnych 30 osób specjalne kubki. 50 miłośników AC otrzyma koszulki Assassin’s Creed: Brotherhood.

Wstęp na imprezę będzie wolny, w związku z czym udział w niej będą mogły wziąć wszystkie chętne osoby.

Ubisoft zaprasza na premierową imprezę Assassin's Creed: Brotherhood - ilustracja #3