Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 lipca 2017, 01:05

Promocje mobilne na weekend 1-2 lipca (Final Fantasy Tactics, Star Wars: KOTOR, Don't Starve)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Final Fantasy Tactics: The War of the Lions, Star Wars: Knights of the Old Republic, Don't Starve: Pocket Edition, Punch Club, Mini Metro i Party Hard Go.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

W tym tygodniu za mniej niż połowę ceny kupicie Final Fantasy Tactics: The War of the Lions. - Promocje mobilne na weekend 1-2 lipca (Final Fantasy Tactics, Star Wars: KOTOR, Don't Starve) - wiadomość - 2017-07-01
W tym tygodniu za mniej niż połowę ceny kupicie Final Fantasy Tactics: The War of the Lions.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Final Fantasy Tactics: The War of the Lions

Za nieco mniej niż połowę dotychczasowej ceny kupicie promocyjną gwiazdę tego tygodnia – odświeżoną wersję jednej z najlepszych turowych gier strategicznych z elementami jRPG w historii, czyli Final Fantasy Tactics: The War of the Lions (wydanej oryginalnie na konsolę PSP w 2007 roku). Tytuł, w stosunku do kultowego oryginału z PlayStation, wyróżnia się ulepszoną szatą graficzną, zmianami wynikającymi ze specyfiki urządzeń z ekranami dotykowymi oraz dodatkową zawartością, w tym nowymi misjami i uczestnikami wydarzeń (np. Balthier z Final Fantasy XII).

 1. Android: 27,99 zł
 2. iOS: 27,99 zł

Punch Club – Fighting Tycoon

Wakacyjną wyprzedażą objęto grę Punch Club – udane skrzyżowanie strategii ekonomicznej i menedżera sportowego. Regularnie aktualizowana i rozbudowywana produkcja studia Lazy Bear Games (m.in. o nowe wątki fabularne i dodatkowe tryby) opowiada historię mężczyzny, który stracił w młodości ojca i poprzysiągł zemstę na sprawcach śmierci. W tym celu, po dwudziestu latach od tego tragicznego dnia, próbuje stać się najlepszym wojownikiem na świecie. Sprowadza się to nie tylko do brania udziału w walkach, ale też do wypełniania zwykłych, codziennych obowiązków oraz dbania o tężyznę fizyczną.

 1. Android: 4,49 zł
 2. iOS: 4,99 zł

Star Wars: Knights of the Old Republic

Kilka dobrych miesięcy przyszło nam czekać na kolejną przecenę mobilnej odsłony gry Star Wars: Knights of the Old Republic (wyłącznie wersja na Androida). Dzieło studia BioWare jest pierwszym RPG-iem osadzonym w realiach Gwiezdnych wojen, dzierżącym jednocześnie miano jednej z najlepszych gier fabularnych w historii elektronicznej rozrywki. Akcja tytułu rozgrywa w odległej przeszłości, ukazując czasy konfliktu, jaki miał miejsce między Imperium Sithów a Republiką wspieraną przez Rycerzy Jedi. Warto zauważyć, że tytuł nie odstaje jakoś bardzo jakością wykonania od najnowszych gier mobilnych.

 1. Android: 13,99 zł

Don’t Starve: Pocket Edition

Aż 75% taniej kupicie obecnie androidową wersję gry survivalowej Don’t Starve: Pocket Edition. W produkcji studia Klei Entertainment wcielamy się w naukowca Wilsona, który w wyniku działań demona trafia do dziczy i musi wykorzystać swoją wiedzę oraz umiejętności, aby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. W skład mobilnego pakietu wchodzi podstawowa przygoda i dodatek Reign of Giants.

 1. Android: ok. 4,50 zł

Mini Metro

Kolejnej w tym roku przeceny doczekała się gra Mini Metroznakomita produkcja nowozelandzkiego studia Dinosaur Polo Club. Mamy tu do czynienia z minimalistycznym simem, który pozwala poczuć się przez chwilę projektantem linii metra. Zabawa sprowadza się do budowania kolejnych połączeń w dynamicznie rozrastającym się mieście (do wyboru metropolie takie jak Londyn, Nowy Jork czy Paryż). Wszystkich spóźnialskich pragniemy jednak ostrzec – przecena może wygasnąć dosłownie w każdej chwili.

 1. Android: 3,99 zł

Party Hard Go

Za połowę ceny nabędziecie mobilną odsłonę nietypowej gry niezależnej Party Hard. W Party Hard Go przejmujemy kontrolę nad psychopatą, który ma już dość głośnych imprez organizowanych przez sąsiadów. Z problemem zamierza poradzić sobie w jedyny, jego zdaniem, słuszny sposób – zakradając się na miejsce i mordując wszystkich uczestników. Akcja rozgrywa się na proceduralnie generowanych poziomach i wymusza skradankowe podejście do sprawy. Zbrodni należy dokonywać w ustronnych lokacjach, najlepiej przy wykorzystaniu sprytnych pułapek.

 1. Android: 4,49 zł
 2. iOS: 4,99 zł

Adventures of Mana

Drugim mobilnym tytułem firmy Square Enix, jaki objęty został obniżką ceny, jest Adventures of Mana. Mamy tu do czynienia z remakiem gry Final Fantasy Adventures – produkcji pobocznej w stosunku do popularnego cyklu jRPG, wydanej w 1991 roku na konsolę przenośną Game Boy. Cechuje ją zręcznościowy system starć oraz kampania koncentrująca się na walce. Adventures of Mana pozostaje wierne pierwowzorowi i jedynie unowocześnia grafikę (przestawiając ją w całości w 3D) i system kontroli.

 1. Android: 33,99 zł

Door Kickers

Za 3,99 zł kupicie aktualnie świetną strategię taktyczną Door Kickers (uwaga: przeznaczoną tylko na tablety). W produkcji studia KillHouse Games wcielamy się w dowódcę oddziału SWAT i bierzemy udział w rozmaitych operacjach policyjnych – dobieramy ekwipunek, ustalamy plan działania, rozmieszczamy podwładnych i przystępujemy do działania. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą i odznacza się sporą dynamiką. Obszerna kampania składa się z 80 zadań, a uzupełnieniem dla niej jest generator plansz. Zdecydowanie warto.

 1. Android: 3,99 zł

FTL: Faster Than Light

Posiadacze iPadów powinni zwrócić uwagę na solidną przecenę FTL: Faster Than Light – świetnej strategii kosmicznej studia Subset Games. Rozgrywka w FTL sprowadza się do eksploracji wszechświata, zarządzania załogą, dbania o statek kosmiczny i toczenia gwiezdnych bitew. I choć w międzyczasie na rynku pojawiła się udana konkurencja (m.in. Out There, Star Command), Faster Than Light na trwale zapisało się w pamięci fanów klimatów sci-fi.

 1. iOS: 13,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Call of Duty: Black Ops Zombies, Full Pipe, Lara Croft GO, Reigns

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zaliczają się do nich m.in. strzelanki Alien Shooter i Call of Duty: Black Ops Zombies, symulator budowy Construction Simulator 2, dwuwymiarowa przygodówka Full Pipe, wciągające Reigns oraz logiczne Lara Croft GO. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Abyss – Windows Phone: 11,49 zł
 2. Alien Shooter – Android: za darmo
 3. Call of Duty: Black Ops Zombies – Android: ok. 9 zł
 4. Construction Simulator 2 – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 5. Full Pipe – Android: ok. 7 zł
 6. Help Me Jack: Save the Dogs – Android: za darmo
 7. Lara Croft GO – Android: 2,99 zł
 8. Reigns – Android: ok. 4,50 zł
 9. Smashing The Battle – Android: 3,99 zł / iOS: 4,99 zł
 10. Ticket to Ride – Android: ok. 4,50 zł / iOS: 4,99 zł
 11. Where’s My Water? – Android: ok. 2 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne