Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2013, 12:38

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Project CARS ukaże się w drugim kwartale 2014 roku

Gracze, którzy wyczekują premiery Project CARS, muszą uzbroić się w cierpliwość. Wszystko wskazuje na to, że nowe dzieło studia Slightly Mad ukaże się dopiero w drugim kwartale przyszłego roku. Najprawdopodobniej deweloperzy potrzebują czasu, by przygotować wersje gry na konsole następnej generacji.

Premiery gry Project CARS należy spodziewać się pomiędzy kwietniem a czerwcem przyszłego roku. - Project CARS ukaże się w drugim kwartale 2014 roku - wiadomość - 2013-04-21
Premiery gry Project CARS należy spodziewać się pomiędzy kwietniem a czerwcem przyszłego roku.
Project Cars
  1. gatunek: wyścigi samochodowe
  2. producent: Slightly Mad Studios
  3. termin premiery: II kwartał 2014 r.
  4. platformy sprzętowe: PC, Xbox 360, PlayStation 3, Wii U

O przesunięciu terminu premiery gry Project CARS na 2014 roku informowaliśmy kilka miesięcy temu. Jeden z moderatorów forum portalu World of Mass Development uściślił, że chodzi o drugi kwartał. Co za tym idzie, wyścigowa produkcja ekipy Slightly Mad Studios trafi w ręce graczy najwcześniej z początkiem kwietnia, a najpóźniej pod koniec czerwca przyszłego roku.

Póki co wiadomo, że w planach są wersje adresowane na komputery PC oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U. John Papadopoulos z serwisu The Dark Side of Gaming zwraca jednak uwagę, że odległy termin premiery zwiastuje wydanie gry także na platformach, które niebawem wejdą na rynek. Tym samym Gran Turismo 6 oraz Forza 5 zyskałyby poważnego konkurenta.

„Spodziewamy się możliwej premiery w kwietniu 2014 roku (w najlepszym razie), co oznacza, że Slightly Mad byliby głupcami nie wydając tego tytułu na konsolach następnej generacji” - przekonuje Papadopoulos.

Miłośnikom szybkiej jazdy po wirtualnych torach nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać. Na osłodę można jednak obejrzeć efektowny zwiastun gry Project CARS przygotowany przez członka społeczności WMD o nicku PLM5.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Project CARS
  2. Graliśmy w Project CARS - realistyczne wyścigi nabierają rumieńców